Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Gdzie kupie PES 12 PS2 w Internecie w granicach 105 zł?


umpa94

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę nic nie mówić o Ultimie,bo po 3 tygodniach napisali,że jednak nie przyślą gdy w ogóle...

Najlepiej jest być napastnikiem,bo jak spieprzysz 5 okazji a wykorzystasz jedną to jesteś bohaterem.
Jako bramkarz możesz bronić fantastycznie,ale pomylić się raz.Wtedy jesteś winowajcą.

Opublikowano

@up:nie darze zaufaniem allegro

Najlepiej jest być napastnikiem,bo jak spieprzysz 5 okazji a wykorzystasz jedną to jesteś bohaterem.
Jako bramkarz możesz bronić fantastycznie,ale pomylić się raz.Wtedy jesteś winowajcą.

Opublikowano

@up:moze i tak ale te gry mogą być porysowane,mogą nie dziać lub jej zwyczajnie nie przysla

Najlepiej jest być napastnikiem,bo jak spieprzysz 5 okazji a wykorzystasz jedną to jesteś bohaterem.
Jako bramkarz możesz bronić fantastycznie,ale pomylić się raz.Wtedy jesteś winowajcą.

Opublikowano

gry w foli porysowane? LOL

nie działąca gra to już nie problem sprzedającego tylko producenta...

wiesz istnieje takie coś jak paczka za pobraniem, zawsze można sprawdzić jak wygląda zawartość paczki przy odbiorze, baaaaa... możesz odpakowac grę i wsadzić do konsoli, w razie przypadku jak nie działa co zdarza się bardzo rzadko, piszesz protokuj szkody i nic nie płacisz a kurier zabiera ze spobą paczkę i odsyła co sprzedającego, litości Twoje wymówki są conajmniej zabawne

819531478353821175209.gif

Opublikowano

nie każde są sprzedawane nie używane

zresztą po prostu napisałem,że nie z allegro do ciebie a ty wciąż rozgrzebujesz ten temat...

Najlepiej jest być napastnikiem,bo jak spieprzysz 5 okazji a wykorzystasz jedną to jesteś bohaterem.
Jako bramkarz możesz bronić fantastycznie,ale pomylić się raz.Wtedy jesteś winowajcą.

Opublikowano

@up:jakie gam**poi**?nie kojarzę tej nazwy

Najlepiej jest być napastnikiem,bo jak spieprzysz 5 okazji a wykorzystasz jedną to jesteś bohaterem.
Jako bramkarz możesz bronić fantastycznie,ale pomylić się raz.Wtedy jesteś winowajcą.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...