Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[HowTo]Sposób na pobieranie np z MU na dedyka


.trollus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, to nie jest jakiś promegaelotutorial tylko sposób na ułatwienie sobie życia.

No to wpisujemy powyższe komendy

cd

ee fetch

 

a potem

 

#!/bin/sh

cd /usr/ && fetch ...

i tu właśnie robimy tak

Pobieramy np czyste SF przez zwykłą przeglądarkę [np za pośrednictwem Google Chrome]

Wchodząc do menedżera pobierania, pod nazwą pliku mamy bezpośredni link do niego.

Dla pewności warto sprawdzić czy to ten.

Kopiujemy go sobie i tak.

Za pomocą jakiegoś programu do SFTP np FileZilla, wchodzę do SFTP i szukam utworzonego pliku fetch.

Potem zamiast tych trzech kropek wyżej, wklejam ten link.

Dlaczego tak ?

Ponieważ, ma on zbyt sporo znaków, i nie chciałoby się z tym męczyć nikomu.

Wyłączam i zapisuje, nadając przy okazji CHMody 777

Wchodzę do konsoli i wpisuję cd && ./fetch

Yeee pobiera mi się !

 

To tyle. Do czego to Wam będzie służyć, to już Wasza sprawa. Pozdrawiam, .trollus

s_team.png

Opublikowano

Równie dobrze można wpisać w putty " fetch + ppm (wklej)" i mamy taki sam efekt (najwyżej putty zmuli) po co sobie utrudniać? :P.

 

 

Sposób dobry, przyznaje . Łap lajka ; p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...