Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Nowa promocja - kogo warto kupić?


filip700

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć dzisiaj wyszła nowa promocja w której jest do kupienia Malzahar,GangPlank,Jarvan,Katarina,Miss fortune,Mordekaiser

I tu moje pytanie kogo z nich warto kupić oprócz Gangplanka bo go mam

reflink w sygnie

Opublikowano

ale powiedz więcej czego oczekujesz od postaci wolisz ad/ap a może tank?

Chcesz pograć w lola albo w mt2?

Dodaj mnie na skype: Neji143

League of Legends:Psycho Attack

Opublikowano

moim zdaniem najbardziej spodoba ci się katarina bo jest hybrydą z wyśmienitym ultimate

Chcesz pograć w lola albo w mt2?

Dodaj mnie na skype: Neji143

League of Legends:Psycho Attack

Opublikowano

Ja bym wziął gankplanka albo miss fortune . Polecam tez malhazara ale trudny na pierwszy raz trzaba sie nauczyc rzucac plamke i brame. Bierz Miss fortune;D

Opublikowano

malz nie do pokonania na midzie? Morgana albo LeBlanc ewentualnie Veigar i malza ma pozamiatane

Chcesz pograć w lola albo w mt2?

Dodaj mnie na skype: Neji143

League of Legends:Psycho Attack

Opublikowano

jak dla mnie opłaca sie za rp kupować TYLKO postacie za 6300, bo uzbieranie 3150 na głupią katarine to są 2-3dni na pewno nie więcej jak 5 .___.

ja sobie raczej z tego kupie tylko MF ;P

graphic.png

 

 

Opublikowano

Malzahar, dobre ulti ale np. GP może z niego uciec

Jarvan, tank więc odpada ;P

Katarina, jak sie nie nafedujesz to padasz od Soraki AD

Miss fortune, według mnie najlepsza postać z tego wszystkiego :P skill do farmienia, zajebiste ulti, i wgl jest fajna :D

Mordekaiser, dobry tank, AP, podobno najlepszy puszer :P

graphic.png

 

 

Opublikowano

Ja kupiłem Malzahara

I powiem tak

Jestem zajebiście zachwycony :D

Jedzie każdego na midzie (moim zdaniem nikt mnie jeszcze nie rozwalil zanim ja go nie rozwalilem)

Ulti jest op :D

 

Ja bym wziął Malza

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...