Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Spis] Brone krótkie, dalekiego zasięgu, ciężkie, strzelby i granaty


AdamS12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Przedstawiam Wam spis broni dostępnych za złoto:

 

krotka.png

screenshot2012y01m09d20.jpg

screenshot2012y01m09d20.jpg

screenshot2012y01m09d20f.jpg

screenshot2012y01m09d20.jpg

screenshot2012y01m09d20.jpg

bdz.png

screenshot2012y01m09d20.jpg

screenshot2012y01m09d20.jpg

screenshot2012y01m09d20f.jpg

bronciezka.png

screenshot2012y01m09d20.jpg

screenshot2012y01m09d20.jpg

screenshot2012y01m09d20y.jpg

screenshot2012y01m09d20j.jpg

screenshot2012y01m09d20z.jpg

screenshot2012y01m09d20.jpg

strzelby.png

screenshot2012y01m09d20.jpg

screenshot2012y01m09d20.jpg

granaty.png

screenshot2012y01m09d20.jpg

screenshot2012y01m09d20d.jpg

screenshot2012y01m09d20.jpg

screenshot2012y01m09d20.jpg

 

Poradnik by AdamS12 dla mpcforum.

Screeny pochodżą z wolfteam.

ZAKAZ KOPIOWANIA !

52287137559562145640.png

Opublikowano

Super pokazane, ale jakbyś dodał też ceny ich to by było zajebiaszczo :D

Potrzebujesz pomocy z hostingiem? Daj znać poprzez Telegram lub Priv!

Opublikowano

Hmmm, masz racje, szybciej włączyć wolfteama, wyłączyć, znów włączyć i tak kilka razy, bo się zapomniało czegoś sprawdzić, niż otworzyć tego tuta ! :)

 

Poza tym, powiedz mi jak JA mogę wiedzieć, czy broń jest fajna ? Jeden lubi to, drugi to, nie ma jednej zasady, nie jest tak, że taka i taka broń jest fajna, a taka i taka nie. Ale ok, jeżeli sprawi Ci to przyjemność, to uważam iż xem, l-115 i de-50 + mk-5eg, to fajny zestaw za złoto. Mi się grało na takim super.

 

No i pozostaje kwestia sprzętu, jednemu może się wczytuje dłużej niż tobie ? I nie chce czekać iluś tam minut, aby zobaczyć jakie dana broń ma staty ?

 

@Śliwka123:

 

Sorka, ale zrozumiałeś ostatnią część ? Jak nie, to znajdź kogoś z nie wiem, może prockiem 2.0ghz, 512 ramu ddr1, grafiką 128/64, pożycz kompa, odpal wt i wtedy zrozumiesz.

Jeżeli nie znasz nikogo takiego, to strzelam iż gra się włącza z 5 min, a jak zminimalizujesz, to na ponowne włączenie czekasz kolejne 5 min, o ile wgl. gra powróci na ekran ;)

edit:

Jeżeli komuś nie pomogłem - trudno, wysiłek opłacił się nawet, jeżeli pomogłem jednej osobie. Jestem tu tylko i wyłącznie w tym celu, rzadko ja proszę o pomoc, głównie pomagam.

52287137559562145640.png

Opublikowano

ale po co ma minimalizowac gre potem wlaczac i minmalizowac?

wszystkien staty ma podane w grze koszt tez

 

ty podales dokladnie to samo co jest tam a zeby kupic ktoras bron i tak trza byc zalogowanym takze tut jest bez sensu

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jak byś jeszcze dał tu bronie za Ap to dopiero był by poradnik , po za tym po jakiego komuś wiedzieć jaki to rodzaj broni -.-?

Prosze nie dawać mi warna 5%, ale jak już , prosze napisać na pw gdzie mój błąd , poprawie go . Czemu ? Mam 95 % , bardzo proszę o przeczytanie tego tekstu kida/moda/admina/globala ktory wyszukał gdzieś mój błąd , pozdrawiam .

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jak byś jeszcze dał tu bronie za Ap to dopiero był by poradnik , po za tym po jakiego komuś wiedzieć jaki to rodzaj broni -.-?

Gracze kupujący Ap są już graczami, którzy grają jakiś czas, a ten poradnik jest dla początkujących.

Zrobiłem już kilka poradników i w każdym spotykam się z negatywnymi opiniami - poradnik ma pomagać.

To czy poradnik jest potrzebny, czy nie pozostawcie do rozstrzygnięcia moderatorowi - jak wyżej widać, On uznał, że poradnik się przyda.

 

Pozdrawiam.

52287137559562145640.png

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...