Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MPC Art Tournaments 2][Zapisy] Graphic Art Tournament!


Wredna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1326317690-U247153.png

 

 

Mamy 20 miejsca, a jedno z nich czeka właśnie na Ciebie!

 

Prawidłowe zgłoszenie do konkursu:

Ja, {twój nick} przeczytałem/ am regulamin i zgłaszam chęć udziału w konkursie.

 

 

 

Zapisy trwają do 18.01.2012. Po tym terminie zostaną ustalone przydziały w pojedynkach i tematyki.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/527602-ogloszenie-druga-edycja-mpc-art-tournament/

 

  • Pierwszy Graficzny Turniej MPCforum (dalej: [GT]) .
  • Udział w GT mogą brać wszyscy użytkownicy MPCforum. Wyjątkiem są osoby zbanowane.
  • Głosować mogę tylko i wyłącznie userzy posiadający min. 50 postów oraz tygodniowy staż na forum.
  • Chęć wzięcia udziału zgłaszamy w odpowiednim temacie napisanym przez opiekuna FanART lub Pomocnika.
  • Wszystkie prace mają zostać oddane w terminie wyznaczonym przez Moderatora/ Pomocnika.
    Nie oddanie pracy jest równoznaczne z walkowerem i dyskwalifikacją.
  • Po dwóch tygodniach wszyscy zgłoszeni użytkownicy zostaną podzieleni na pary, które będą ze sobą toczyć pojedynki.
    Losowanie użytkowników będzie przypadkowe- nie będą brane pod uwagę umiejętności użytkowników.
  • W wyjątkowych przypadkach użytkownik może oddać pracę w przedłużonym dla niego terminie (po wcześniejszym uzgodnieniu tego z organizatorem turnieju) .
  • Próby namawiania osób do głosowanie na swoją pracę będą "nagradzane" warnem 5% oraz dyskwalifikacją.
  • Wszystkie "dzieła" umieszczamy w wybranym do tego temacie. Każdy użytkownik będzie poinformowany, gdzie ma wstawić swoją pracę.
  • Szczegółowe daty zbierania prac, terminów rozpoczęcia, czasu trwania głosowania i zakończenia konkursu będą zawsze podawane w temacie z pojedynkiem.
  • Zwycięzca danego pojedynku będzie dopisywany do "Opisu tematu" dla lepszego rozpoznania użytkowników.
  • Nasze "dzieło" nie może zostać wykonane "krok w krok" z wszelkiej maści poradnika (tzw. tutoriala) .
  • Podmiana pracy jest zabroniona! Podmienienie jej jest jednoznaczne z dyskwalifikacją.
  • Zapisując się na GT oświadczamy, że zgadzamy się na ów regulamin.
  • Prace mają być nadsyłane do Mnie lub Baksia, od oby dwóch walczących. Będziemy je zamieszczać w temacie.
    Unikniemy tym sposobem przypodobania się osobom przez innych.

  • Jak będzie wyglądać jedna rudna między dwoma użytkownikami? Tutaj wzór:
    Rodzaj: Sygnatura, Logo, Userbar, [PM].
    Temat: np. sport, zwycięstwo, przegrana, miasto itd.
    Typ: Grafika rastrowa/ wektorowa.
    Dodatkowe informacje: dodatkowe informacje.
    [Premade]: Tak lub Nie.
    Tekst: Tak lub Nie.
    Wymiary: np. 800x200.
    Termin składania prac: np. 25.04.2011r.
    Termin głosowania na nadesłane prace: np. 01.05.2011r.

  • Wzór głosowania:
    [praca_1]<- głosuję tutaj, ponieważ podoba mi się, to i to...
    [praca_2]<- (możemy zostawić puste lub coś dopisać- co nam sie nie podoba etc.)
 

  • UKI_^^
  • xamizo
  • *ZiomQ*
  • Suffi_PL
  • Rakocy
  • sorden
  • Wredna
  • luxxxxx
  • TheKonoszka
  • KissuShite
  • MrSpritex1
  • Siema Heniu
  • Covver
  • DropherS
  • Menestero
  • zysiek
  • Pexior05
  • CrevaN
  • BunZ
  • Namess.

Zapisy zamknięte!

Opublikowano

Ja *ZiomQ* przeczytalem regulamin i zglaszam chec udzialu w konkursie. :)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Ja, Suffi_PL przeczytałem regulamin i zgłaszam chęć udziału w konkursie.

"No bird soars too high, if he soars with his own wings" 

Opublikowano

Ja, sorden przeczytałem regulamin i zgłaszam chęć udziału w konkursie.

troche czasu znajde.

xxxxxxx

Opublikowano

Ja, MrSpritex1 przeczytałem regulamin i zgłaszam chęć udziału w konkursie.

 

//Dodany.

random.jpg

 

,,Odi profanum vulgus et arceo"

 

2lvpyc.jpg

by Cristiano.

1353427424-U307916.png

by MrSpritex1 (ja)

Opublikowano

Ja, Baksiu przeczytałem regulamin i zgłaszam chęć udziału w konkursie.

Miejsce użytkownika Baksiu zajmuje użytkownik o nicku

poniewieramy się czlowieku                      

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...