Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q]Dziwne osiągnięcie BFBC2 Vietnam


mikaele94

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

mam pytanie grałem dzisiaj w BFBC2 Vietnam na swojej nowej postaci zabiłem gościa z noża i patrze że wyskoczyło mi jakieś dziwne osiągnięcie. To była jakaś blaszka (prostokąt) na niej było jakby gość z okładki, ta blaszka była srebrna. Pod nią było napisane, nie jestem do końca pewien, "...odblokowano w bad company 2.." mogło być też "... w Battlefield 2.." ale nie jestem pewien. Powiem szczerze że trochę jestem zaskoczony, myślałem że znam tą grę na wylot a tu proszę takie coś :D

 

Ktoś wie co to, za co i co za to dostałem? :D

 

Dodam jeszcze że to PC a nie konsola.

Opublikowano

no właśnie nie mam screena, nie pomyślałem jakoś o tym... Ale to nie był nieśmiertelnik na 100%, jak zabijam gościa to wiem jak wygląda nieśmiertelnik i mam pod nim jego nick a tu tak jak mówię pisało że coś tam odblokowane. Cały czas szukam co to mogło być ale nic narazie nie znalazłem.

Opublikowano

Szukałem ale nie znalazłem niczego nowego.

 

@edit

 

Znowu mi to wyskoczyło, tym razem szybko zrobiłem screena :)

 

 

oxBI1rD.png

 

 

 

WTF? W BFBC2 nie zauważyłem niczego nowego, ktoś wie co to jest?

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...