Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Postawić serwer na craftserver.pl ( oraz inne informacje na ten temat )


XxSebastianxX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowe konto ! rmcf dał mi na to zgodę

 

 

Nowy temat:


http://www.mpcforum.pl/topic/568685-jak-postawic-serwer-na-craftservepl-tut/

Kliknij likeit.png ! jeżeli ci pomogłem

Opublikowano

"mysilę ze pomogłem wielu osobą"

 

"możemy teraz włonczyć , wyłonczyć , uruchomić ponownie serwer"

 

Poradnik dobry, lecz te błędy...

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Mam pytanie. Czy np na ycraft tak samo się będzie zakładało serwer czy tylko na craftserve jest tak jak napisałeś?

 

nie wiem ,,Podobnie''

 

rew

Kliknij likeit.png ! jeżeli ci pomogłem

Opublikowano

Ładny poradnik .

Kiedyś chciałem postawićtam serwer 10 slot i teraz wiem jak to zrobić napewno kupie !


Wróciłem.
664501451058467508490.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Poradnik całkiem całkiem, ktoś pytał się czy na ycraft podobnie, tak jest prawie to samo, lista serwerów, a ustawienie modyfikujesz taka lupą przy swoim serwerze na liście :D

 

Nie polecam craftserve.pl, skorzystajcie z ycraft, wiem z własnego doświadczenia, na csrv miałem serwer od września 2011 do stycznia tego roku, przez kilka pierwszych miesięcy było super, ale potem zaczęły się błędy, restarty serwera, a raz nawet zniknął limit slotów :O i było 42/20 osób xD

Innym razem nie dało się usunąć folderów przez ftp (serwer wyłączony), a na koniec pluginy zaczęły znikać :ninja: Z hostingu zrezygnowałem

Ogólnie nie polecam.

Sami zobaczcie beztytuu2se.png

Opublikowano

Witam , mam pytanie . Jaki jest czas na opłacenie serwera ?

A gdy go założę , i go nie opłacę ... ?

Dam lubię to za odp .

b986f02e76.jpg

Opublikowano

@UP

 

Jak go założysz i nie opłacisz to nic się nie stanie po prostu nie będzie aktywny

a jak go opłacisz i wygaśnie ci po miesiącu bo nie udało ci się zdobyć tyle kasy to nic z serwerem się nie stanie po prostu bedzie OFF i znów jak opłacisz to będziesz miał te same pluginy i wgl

 

Licze na+

Kliknij likeit.png ! jeżeli ci pomogłem

Opublikowano

Ech.

Dobre dla newbie lecz dla bardziej doswiadczonych -.-.

Aktualnie mam tam serwer.

Troche bledow - "craftserver" i kilka bledow orto.

Łap like ,

asaprocky_gif-1422823049.gif
XDDD

banner1.png
| PostWriter | ExKidMod Mc | exKidMod CoD | exAdministrator CoD4 Mpcforum | ExMentor |
 

  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Nie polecam hostingu. Craftserve to najgorsze co się wam może trafić. Pluginy się kasują same z siebie a co zmienicie w ustawieniach pluginów to potem znów zmienia się na stare ustawienia.

  • 4 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...