Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

XxSebastianxX

Jak Postawić serwer na craftserver.pl ( oraz inne informacje na ten temat )

18 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

[center][color="#008080"]Nowe konto ! rmcf dał mi na to zgodę [/color][/center]

[center][color="#008080"]Nowy temat:[/color][/center]
[center][color="#008080"][CODE]
http://www.mpcforum.pl/topic/568685-jak-postawic-serwer-na-craftservepl-tut/
[/CODE][/color][/center] Edytowano przez XxSebastianxX
5 osób lubią to

Taka mała uwaga, w paru miejscach masz craftserver.pl, a powinno być craftserve.pl, tak samo w screenie...
1 osoba lubi to

"[size=6][color=#ADD8E6][size=4]mysilę ze pomogłem wielu osobą"[/size][/color][/size]

[color=#40E0D0]"możemy teraz włonczyć , wyłonczyć , uruchomić ponownie serwer"[/color]

Poradnik dobry, lecz te błędy...

Mam pytanie. Czy np na ycraft tak samo się będzie zakładało serwer czy tylko na craftserve jest tak jak napisałeś?

[quote name='Jekorgii' timestamp='1326124719' post='3744607']
Mam pytanie. Czy np na ycraft tak samo się będzie zakładało serwer czy tylko na craftserve jest tak jak napisałeś?
[/quote]

nie wiem ,,Podobnie''

rew

[center][size=2][color=#d3d3d3]Ładny poradnik .
Kiedyś chciałem postawićtam serwer 10 slot i teraz wiem jak to zrobić napewno kupie ![/color][/size][/center]

Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Poradnik całkiem całkiem, ktoś pytał się czy na ycraft podobnie, tak jest prawie to samo, lista serwerów, a ustawienie modyfikujesz taka lupą przy swoim serwerze na liście :D

Nie polecam craftserve.pl, skorzystajcie z ycraft, wiem z własnego doświadczenia, na csrv miałem serwer od września 2011 do stycznia tego roku, przez kilka pierwszych miesięcy było super, ale potem zaczęły się błędy, restarty serwera, a raz nawet zniknął limit slotów :o i było 42/20 osób xD
Innym razem nie dało się usunąć folderów przez ftp (serwer wyłączony), a na koniec pluginy zaczęły znikać :ninja: Z hostingu zrezygnowałem
Ogólnie nie polecam.
Sami zobaczcie [img]http://img513.imageshack.us/img513/4127/beztytuu2se.png[/img] Edytowano przez MrWitcher

Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Witam , mam pytanie . Jaki jest czas na opłacenie serwera ?
A gdy go założę , i go nie opłacę ... ?
Dam lubię to za odp . Edytowano przez aWeS0Me

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

@UP

Jak go założysz i nie opłacisz to nic się nie stanie po prostu nie będzie aktywny
a jak go opłacisz i wygaśnie ci po miesiącu bo nie udało ci się zdobyć tyle kasy to nic z serwerem się nie stanie po prostu bedzie OFF i znów jak opłacisz to będziesz miał te same pluginy i wgl

Licze na+
1 osoba lubi to

ale pompa musiała być jak nie było limitu ;D

po za tym jest to bardzo drogi hosting tylko dla bogaczy

też polecam ycraft bo tani i lepszy ;]

Ech.
Dobre dla newbie lecz dla bardziej doswiadczonych -.-.
Aktualnie mam tam serwer.
Troche bledow - "craftserver" i kilka bledow orto.
Łap like ,

Nie polecam hostingu. Craftserve to najgorsze co się wam może trafić. Pluginy się kasują same z siebie a co zmienicie w ustawieniach pluginów to potem znów zmienia się na stare ustawienia.

Nieaktualne.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0