Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rome Glory | CAP 130 | Skills 120+Some new Skills | D13(Items.Stones.Mobs.Uniqs)Full Work


Silny199

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up

 

Jak masz 1mb to sie nie dziw ze masz po 128kb/s a i bugi z crashami sa naprawione

 

 

Nie jest naprawione crash mam w ht

[URL="http://goldenage-online.com"][IMG]http://i.epvpimg.com/3zqNdab.png[/IMG][/URL]  
  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co to da ta sama ver bedzie

[URL="http://goldenage-online.com"][IMG]http://i.epvpimg.com/3zqNdab.png[/IMG][/URL]  
Opublikowano

Ale slaby upload... nawet we flash gecie wyciaga mi max 196kb/s. Jedyny taki plik ktory pobieram z tak niska predkoscia. Inne pliki wyciagaja predkosc do 5MB/s. Dziwne :/

Opublikowano

Mam takie pytanie, gdzie expic i zarabiac kase? Mam 99lvl bow

i w jaki sposób odpalić 2 konta, bo chciałbym podexpić sobie wiz/barda?

Opublikowano

Powaznie byl rollback? No to stracilem 130lv full moon-sun :D

 

Keduhh, najpierw wyexpij tego wizza (odpal na 2 kompch albo no_dc multiclient czy cos takiego) i kasa bedzie leciala jak z platka na 10lvli nizszych pt mobach

Opublikowano

Byl rollback 2 dniowy ale teraz crash przy logu do ht nie wiem co jest fixa robili pomoglo na 20 min i dalej to samo

[URL="http://goldenage-online.com"][IMG]http://i.epvpimg.com/3zqNdab.png[/IMG][/URL]  
Opublikowano

Zapraszam do nowo powstalej gildi Elitarni_PL darmowe taxi do 130lvl pomoc glodem itp Pm Zuma_ lub _SilentBard_

[URL="http://goldenage-online.com"][IMG]http://i.epvpimg.com/3zqNdab.png[/IMG][/URL]  
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jest jakaś gildia aktywna ?

Wierzysz w czary? Masz czar goryczy wypij. 

Wierzysz w dary? Masz dar pierdol czary idź z tym ...

Opublikowano

###

 

 

Nie prosimy o konta itp.

Kolejny taki post zakończy się warnem.

Gx

Wierzysz w czary? Masz czar goryczy wypij. 

Wierzysz w dary? Masz dar pierdol czary idź z tym ...

Opublikowano

Pewnie jakiś Update znając ich - oblukaj sobie ich główne forum glorynetwork to się dowiesz więcej.

• Płyta Główna MSI Gaming 970  • Procesor AMD FX 8350 8x4.0GHz (OC 4.5GHz)  • Chłodzenie Silentium PC Spartan PRO 


• Pamięć Ram (4x2GB) 2x 2GB A-Data Gaming + 2x 2GB Kingston HyperX 1600MHz CL9  • Zasilacz XFX Core 550W Bronze 80+  


• Grafika Gigabyte Radeon R9 270 OC 2GB WindForce2X (950/5600)  • Obudowa Silentium PC Brutus M25  • System Windows 10 Pro


• Monitor BenQ 24" XL2430T 144Hz 1ms  • Dodatkowo TV Samsung 40" 3D H6400 400Hz


• Klawiatura Razer Deathstalker Essential  • Mysz SteelSeries Rival  • Podkładka A4Tech Bloody B-070  Słuchawki MSI Gaming DS501

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Po dokładnym wypelnieniu danych do zalozenia konta na podanym wczesniej linku http://rome.glorynet...ndex.php?id=reg wyskakuje mi blad, mniej wiecej cos takiego.....

 

Warning: file_get_contents(http://[email protected]=is3dw52xv1) [function.file-get-contents]: failed to open stream: Connection refused in /home/content/81/8548281/html/rome/reg_form.php on line 93

 

Prosze o niezwloczna pomoc. Z góry Dzieki za pomoc... :)

 

 

/PRYCIN : Multipost.

Opublikowano

Reg nie działa, all servy Glory off.

Albo planują jakiś większy update albo im się coś zepsuło.

Fakeskurwieljebany. <3

Opublikowano

Reg nie działa, all servy Glory off.

Albo planują jakiś większy update albo im się coś zepsuło.

 

Nie sa All Off tylko ErrorSoft zle pokazuje 2 Sprawa robia nowy Reg. cos typu iSro i dlatego wyskakuje bład jezeli chcesz konto to wbij na Forum i napisz do Atomix to on aktywuje konto...Gaia,Rome,Abyss sa ON

Opublikowano

No tak wszystko ladnie, pieknie ale do rzeczy.... Kiedy bedzie dzialac ten req? Bo jak na razie to z tego co widze to strona servera nie dziala :(

Opublikowano

No tak wszystko ladnie, pieknie ale do rzeczy.... Kiedy bedzie dzialac ten req? Bo jak na razie to z tego co widze to strona servera nie dziala :(

 

Podobno od jutra ma działac wszystko pieknie a jezeli chcesz grac teraz to wbij na Forum i napisz PW Do Atmonix'a to ci aktywuje konto :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...