Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rome Glory | CAP 130 | Skills 120+Some new Skills | D13(Items.Stones.Mobs.Uniqs)Full Work


Silny199

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Status Serwera: ONLINE

 

Opis:

 

- Level Cap: 130

- Skill Cap: 120 + Kilka Nowych 120+

- Exp / SP: x400

- Party Exp: x450

- Gold: x80

- Drop Rate: x160

- Job Exp: x80

- Total Mastery Cap: Do 360 ( Później zrobią może do 390 )

- Items Degree: 13d

- Klasy: Chiny i Europa

- Autopot: Działa

- Wszystkie Eventy Działają

- Magic POP: Działa

- Alchemia: Działa

- Arena: Działa

- FW Działa co Sobota

 

Itemy na Start:

 

- Trzydniowy Grap Pet

- Speed Scroll's

 

Kilka ciekawych rzeczy:

 

- Nowe Avatary

- Lucky Magic Powder D13 u NPC

- Lucky Stone D13 u NPC

- Uniqs Scroll's u NPC

- Nowe Premium ++ w IM

- 2 Nowe Elixiry które mają więcej Sukcess Rate

- Itemy D13 Lecą z Unikatów 130lvl

- W Stall Network można sprzedawać / kupować Itemy D13

- W pełni działające kamienie D13

- Jak na razie jest 550+ graczy

- Nowe pety np Ptak, Niedźwiedź, Smok itd

- D13 w pełni działające

Nie znajdziecie tego na innych serwerach ;)

 

 

Strona Serwera: http://rome.glorynetwork.net/

Rejestracja: http://rome.glorynet...php?id=register

Download: ( Trzeba pobrać całego Clienta )http://rome.glorynetwork.net/page.php?id=download

Wersja: 1.267

 

Kilka Zdjęć:

 

sro2012010111301525.jpg

 

sro2011122211521756.jpg

 

sro2011122211545609.jpg

 

sro2011122211565074.jpg

 

sro2011122211565513.jpg

 

sro2011122211565864.jpg

 

sro2011122212024070.jpg

 

sro2011122212040646.jpg

 

sro2011122212073202.jpg

 

sro2011122212145660.jpg

 

sro2011122212214863.jpg

 

Źródło: http://www.elitepvpers.com/forum/private-sro-advertising/1645590-rome-glory-cap-130-skills-120-some-new-skills-d13-items-stones-mobs-uniqs-full-work.html

Hatsan 90 SAS QT + Alchemizacja ;)

14553493454da0776eb0d2c.jpg

 

35091.png

6080.png

35987.png

25631.png

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Niektórzy nie potrzebują startowych itemków ;)

A i z TR da się grać ;) Dla chcącego nic trudnego :P

 

 

Pozdrawiam Silny199

Hatsan 90 SAS QT + Alchemizacja ;)

14553493454da0776eb0d2c.jpg

 

35091.png

6080.png

35987.png

25631.png

Opublikowano

Ja tylko powiem, że bez sensu jest zmieniać skille bo to psuje grę... Teraz chinole pozarzucają sobie pain'a i bd się cieszyć, że są kurwa nieśmiertelni nonsens...

LifeSro

FusionRoad

Opublikowano

Muszę przyznać że dopiero teraz ściągnąłem ten serwer i jak na początek ( 40 lvl ) Przyjemnie się gra ;]

Teraz wychodzę pozałatwiać spraw kilka ale potem postaram się obeznać co i jak ;]

Hatsan 90 SAS QT + Alchemizacja ;)

14553493454da0776eb0d2c.jpg

 

35091.png

6080.png

35987.png

25631.png

Opublikowano

Fajny serwer. Mam już 71 lvl ale mam zamiar od nowa grać, tylko teraz Warrior/Dual/Cler grać :)

 

Szukam gildii ! Macie jakąś Polską ? Bo głupio się gra bez rodaków :P

 

PS: 100 post ! :D

sgc1.jpg


Opublikowano

GZ 100 posta ;]

 

No ja na rozpoznanie zrobiłem STR Bowa Patch / Fire a potem jak już tym wydropię seta to Warrior / Cler ;]

Jeszcze nie spotkałem Polaków szczerze mówiąc a tym bardziej Guild PL, Na low lvl trzeba będzie się obyć bez guild ale potem się znajdzie ;]

 

 

 

@EDIT

Wbiłem na chwilę, wbiłem 74lvl.

Coś o itemach: D13 Sun itemy można kupić po 20kk ale też i po 80 kk

Są Nowe poty 1200 hp i takie same od many

Nowe Avatary - Nawet fajne

CTF działa

Wielki Spawn Uniq - Gdzie nie wiem ale widziałem w oknie powiadomień :D

Ogólnie przyjemnie się gra - Polecam ;] Z czasem trzeba będzie założyć guild bo nie widziałem nadal Nikogo z PL ;)

Hatsan 90 SAS QT + Alchemizacja ;)

14553493454da0776eb0d2c.jpg

 

35091.png

6080.png

35987.png

25631.png

Opublikowano

Jak to ?

Jest dużo polaków ( ja napisałem w hotan "Są Polacy" to 2-3 odpisało ;d )

Jest już polska mocna gildia ;]

sgc1.jpg


Opublikowano

Jak to ?

Jest dużo polaków ( ja napisałem w hotan "Są Polacy" to 2-3 odpisało ;d )

Jest już polska mocna gildia ;]

 

Chodziło mi o to że nie widuje ich bo nie mam w zwyczaju szukać Polaków :D

Mocna mówisz? Można się wkręcić w ich szeregi :D Jaka nazwa?

 

 

Mój brat gra ja jutro ściągam zobaczymy :F

 

Ściągaj Ściągaj - Warto ;]

Im nas więcej tym lepiej ;]

Hatsan 90 SAS QT + Alchemizacja ;)

14553493454da0776eb0d2c.jpg

 

35091.png

6080.png

35987.png

25631.png

Opublikowano

Witam jesli ktos potzrebuje gildie pisac w grze Zuma_ I oferuje taxi do 130lvl 3h max

[URL="http://goldenage-online.com"][IMG]http://i.epvpimg.com/3zqNdab.png[/IMG][/URL]  
Opublikowano

Nie wiem jak się nazywa ale słyszałem, że istnieje.

Pisz w grze do Adula bo to on/a mi powiedział o niej

sgc1.jpg


Opublikowano

Ja jestem Online nick Silny199 ;] 81lvl dopiero

Bez guild solo expie itp :D

 

90lvl,.. - już bliżej jak dalej ^^

Hatsan 90 SAS QT + Alchemizacja ;)

14553493454da0776eb0d2c.jpg

 

35091.png

6080.png

35987.png

25631.png

Opublikowano

Gildia to: Enemene <--- Coś tak

 

45 osób ... Mam już 130lv i mogę z ulgą wam polecić ten serwer ;]

 

@Btw Chcę podziękować Paganowi za stracony czas :) Bo pomógł mi wbijać lv ...

sgc1.jpg


  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zapraszam do gry Zuma_ albo _Zuma_

[URL="http://goldenage-online.com"][IMG]http://i.epvpimg.com/3zqNdab.png[/IMG][/URL]  

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...