Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]Severy MINECRAFT I [FREEBUILD][DARMOWE DZIALKI] II [SURVIVAL]


Krist52

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

minecraft.png

I SERVER

IP: 188.165.248.212:25025

 

Typ: Miasto z dzialkami.

Adres IP: 188.165.248.212:25025

Status: [ON]

informacje.png

Sloty: 30

Whitelista: [Nie]

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

PVP: [OFF]

Client: 1.0.0

No-Premium

Cuboidy: Tak (Darmowe od Administracji)

 

 

pluginy.png

*iConomy

*ChestShop

*GiantTrees

*Falsebook

*LWC

*AuthMe

*AntiCreeper

*AutoSave

** I wiele innych

inne.png

Server jest do zabawy i integracji z innymi ludźmi każdy dostaje swoją działke w mieście i buduje co chce. Gracze mogą wybierać się grupką do Netheru i innych ciekawych miejsc. Nasz server wyróżnia wiele Eventów i konkursów. Gra praktycznie bez lagów i innych niedogodności.

 

 

minecraft.png

II SERVER

IP: 188.165.248.212:25061

 

Typ: ZWYKŁY SURVIVAL.

Adres IP: 188.165.248.212:25061

Status:[ON] status.png?ip=s47.csrv.pl&port=27139

informacje.png

Sloty: 20

Whitelista: [Nie]

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

PVP: [ON]ok.png

Client: 1.0.0

No-Premium

Cuboidy: Nie ma wogóle

 

 

pluginy.png

*Falsebook

*LWC

*AuthMe

*AutoSave

** I wiele innych

inne.png

Server jest zwykłym serverem Survival jest PVP więc można ze sobą walczyć.

 

 

 

 

 

nabor.png

zaprazamy.png

Opublikowano

Serwer noobski wiecie czemu? Administracja to dzieci i nooby 0 zainteresowania graczami

Od pól godziny prosze sie o dzialke dal mi kicka z powodem "Na mistrza glosu sie nie podnosi" potem napisqalem "Noobski serwer zero zainteresowania graczami" Dostalem bana a jaki powód? Powód to "To WYPIERDALAJ"widac admin max 12 lat i koniec szkoda gadac

PISZE POPRAWNIE

PO POLSKUUUUUU

 

 

ZBIERAM -'siki

Opublikowano

OMG!

Jaki ten serwer zeszmacione... Admini to dzieciaki...

Na serwie brak worldguarda lwc wogole 0 pluginow przy okazji troche miasto zniszczylem

"jezeli mozna nazwac to miastem"

Opublikowano

Aktualny temat na wersję 1.1

http://www.mpcforum.pl/topic/532982-minecraft-11-no-premiummc-nightcity11minecraft-nowlnether/

8can.png

 

|| CPU: I5-2500 || GPU: MSI Gtx 660 Titan || Ram: DDR3 8GB GoodRam || Zasilacz: Antec 500W || Płyta Główna: Asrock H61M ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...