Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[problem] War rock po 5 minutach gry się wyłącza.


x_x_Sniper_x_x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem.

Grałem ostatni raz w War rocka jakieś pół roku temu. Dzisiaj i wczoraj próbowałem sobie jeszcze pograć, mówię próbowałem bo mnie wyrzuca z gry i wyświetla napis "Party program detected"

Nie używam hacków

Wlączałem Wr z wyłączonym i włączonym antyvirem za każdym razem to samo.

Robiłem Check files

Robiłem reinstala.

Po kilkukrotnym reinstalu zmieniałem folder z grą to samo.

Nie używam gameboostera.

Proszę o pomoc, będą like'i

Opublikowano

Jak sobie dobrze przypominam to juz ktos mial identyczny problem prawdopodobnie jest to spowodowane awaria u G1 po prostu poczekaj moze samo przejdzie wylacz moze zapore systemowa :ninja: a jezeli bardzo ci zalezy na graniu to napisz im ticketa :P przykro mi ze nie mozesz normalnie grac ale to jedyny pomysl jaki przyszedl mi do glowy :D

1322392946-U421083.jpg
Opublikowano

miałem ten sam problem i poczekałem 10 dni bez grania sciongnołem antywirusz ccleaner i gram bez wirusów błędu i lagów a pro po jak juz bedziesz grał to odpisz na gg:40345601 dobrze by było jagbys miał skype i słuhawki z mikrofonem i w warrocku mam 6lv

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...