Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zarabianie w internecie? To nie fake - sprawdź ! Mój rekord 2200$/30 dni


WojnaRR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Jak widzicie, jestem nowy na tym forum, przez co pewnie niektórzy z was uznają, że piszę bzdury. Jednak postaram się wszystko wytłumaczyć, żeby nie było zbędnego spamowania, że jestem oszustem :)

Na wstępie oświadczam, że rozmawiałem z Global Moderatorem i otrzymałem zgodę na napisanie tematu.

 

Otóż sposobów na zarobek w internecie jest mnóstwo.

Ja korzystam z jednego, z którego czerpię wysokie zyski.

 

Nawet do 7200zł miesięcznie !

Zdjęcia poniżej.

 

Każdemu poleconemu oferuję pomoc, też kiedyś byłem zielony i wiem jak to jest. Postaram się wszystko wyjaśnić, jeśli ktoś byłby zainteresowany ;)

 

 

Kilka z nich które znam:

? Buxy

? serwisy z nagrodami

? uploading [PPD - PayPer Download, PPA - PayPer Action ]

? surfbary, inwestycje [giełda]

? zakłady bukmacherskie

? zarabianie na własnej stronie [systemy reklamowe np. Google Adsense ]

? konkursy w internecie [np. te na FB]

? tzw. mikropłace [ serwis Microworkers ]

 

Jak widzicie, jest masa sposobów na to. Jeśli coś z powyższych kogoś zainteresuje, śmiało sprawdzać w google o czym mówię :)

 

W tym temacie chciałbym poruszyć kwestię uploadingu, a konkretniej PPA, czyli zapłata za akcję.

Aktualnie jest to najszybszy i najbardziej efektywny sposób żeby zarobić bardzo dużo pieniędzy.

 

 

Na czym to polega?

Wrzucamy plik na serwer, wygenerowany link "wrzucamy" do internetu. Ktoś wchodzi w link i gdy wciska przycisk by pobrać, jego oczom ukazuje się widget z ofertami.

Żeby pobrać ten nasz plik, musi wykonać jedną z tych ofert, które widnieją na liście. Gdy to zrobi, mamy za to kasę ;) I to nie małą, za jedną ofertę z Francji można dostać nawet 13$!

Przykład: http://www.greatfile.net/f.php?id=865

 

Tylko w ogóle z jakiej racji dostajemy pieniądze za coś takiego ?

Te wszystkie oferty, które widzicie na przykładowej stronie, którą podałem pochodzą od firmy , która płaci za rozpowszechnianie tego typu reklam, ankiet itp.

Jest bardzo dużo tego typu firm np. CPA Lead, adWorkMedia itp. Możecie sprawdzić w Google :)

Firma, na której ja zarabiam, to swego rodzaju pośrednik. Czyli oni ustawiają ten widżet na swojej stronie, dzięki im mogę wrzucać swoje pliki i CPA Lead płaci im za wykonanie każdej oferty.

Natomiast firma płaci mi 50% zysków za to, że promuję ten widżet. Na tym to polega, jest w stu procentach legalne, firma jest zarejestrowana, ma wszelkie papiery itp.

 

Co to za strony?

W internecie jest bardzo dużo takich pośredników, firm, które udostępniają widżety CPA Lead i tym podobnych.

Ja osobiście korzystam z trzech, chciałbym przedstawić wam dwie z nich: CashFile oraz GoUpload.

 

Powyższy link (greatfile) to jeden z mirrorów GoUpload, czyli taki zamienny link generowany automatycznie po wrzuceniu naszego pliku na serwer :)

 

Krótko o CashFile:

 

Firma działa od listopada 2010 roku.

Wysokie stawki - widżet CPA Lead.

Możliwość wypłaty w 3 ostatnie dni miesiąca (minimum 10$ ) lub w połowie miesiąca (minimum 50$)

Wypłaty realizowane są w ciągu trzech kolejnych dni następnego miesiąca.

Za każdego poleconego otrzymujesz 10% jego zarobków, polecony oczywiście nic nie traci.

Wszystkie pieniądze są wysyłane za pośrednictwem PayPal (internetowy bank, paypal.pl)

Limit rozmiaru przesyłanego pliku wynosi 100mb.

 

Krótko o GoUpload:

 

Firma działa od września 2011 roku.

Wysokie stawki - widżet CPA Lead. W najbliższym czasie zostanie dodany kolejny serwis.

-upload plików do 50mb.

-10% zarobków poleconych użytkowników (refów)

-Po wrzuceniu pliku dostajemy dwa linki. Jeden czysty, oraz mirror bardzo miły dla oka.

-Minimalne stawki to 0.20 $, ale dla najlepszych krajów stawki są dużo wyższe.

Na przykład dla USA minimalna stawka to 0.70$.

-Wypłaty na PayPal od 10$ pierwszego dnia każdego miesiąca.

 

Czym wyróżnia się na tle innych serwisów tego typu?

 

Promocyjne dni:

Dwa razy w miesiącu w losowo wybrane dwa dni stawki dla wszystkich użytkowników (nie ważne czy z kontem premium, czy bez) będą podniesione o 10%.

Dwa razy w miesiącu w losowo wybrane dwa dni za poleconych będziemy dostawać 20% ich zarobków.

Każdy promocyjny dzień będzie poprzedzony informacją na fanpage'u GoUpload na facebooku.

 

Aktualnie na GoUpload trwa Contest ! Wszyscy którzy osiągną minimum 75$ w styczniu biorą udział w losowaniu iPod'a Shuffle.

 

Polecam zobaczyć wszystkie :)

 

 

 

 

ezby.jpg

 

 

 

aaok.jpg

 

 

 

Chcesz pomocy? Możesz współpracować ze mną !

Wystarczy, że zarejestrujesz się z mojego linka polecającego i postaram się jak najlepiej Cię w to wkręcić.

Każdy może tyle zarobić ! Potrzeba czasu, chęci i cieprliwości.

 

 

 

Oczywiście jestem tego świadom, że to nie wystarczy aby niedowiarki uwierzyli.. dlatego zamieszczam kilka zdjęć moich nagród i wypłat z tych serwisów. Kiedyś miałem nick PaWloCF.

 

http://screenshooter.net/5810001/dcnncaa

http://screenshooter.net/5810001/gvmwcbm

http://screenshooter.net/5810001/lftwera

http://screenshooter.net/5810001/sydhsjm

http://screenshooter.net/5810001/qoawnik

http://screenshooter.net/5810001/iddxsmf

http://screenshooter.net/5810001/ssdakxo

http://screenshooter.net/5810001/btcwojn

 

 

Jak pewnie niektórzy zauważyli - zdjęcia są trochę ucięte od dołu. Musiałem, ponieważ znajduje się tam watemark innego forum, na które wrzucałem te zdjęcia :)

 

To tyle, w razie pytań proszę pisać - postaram się odpowiedzieć :)

Opublikowano

Japierdolee.

 

Weź się za normalna pracę a nie ludzi oszukujesz.

[font="'trebuchet ms"][color="#000000"][size=7][size=2]Lubie trolle.[/size][/size][/color][/font]

Opublikowano

Japierdolee.

 

Weź się za normalna pracę a nie ludzi oszukujesz.

 

A kto tu ludzi oszukuje? :)

Jeszcze się edukuję, więc nie muszę pracować.

Opublikowano

Ciekawe jaki oni mają z tego zysk że ty za nic masz 50$ ?

[font="'trebuchet ms"][color="#000000"][size=7][size=2]Lubie trolle.[/size][/size][/color][/font]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...