Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Gdzie zgłosić kradzież konta Origin z BF3?


Czaro_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!! Przedwczoraj (5.01.2012) kupiłem sobie grę BF3.Pobrałem zainstalowałem i grałem sobie z kolegami.Gdy wylogowałem się z Origin nie mogłem się zalogować próbowałem odzyskać hasło ale kod nie przychodził na mój e-mail więc pomyślałem sobie ,że nastąpiła kradzież. I tu pytanie do was gdzie ją zgłosić?? Z góry dziękuję.

Opublikowano

Kradzież? Sprawdź na meilu czy było wysłane powiadomienie o zmianie meila i hasła :)

synga.jpgPomogłem ? kliknij lubie to ! = )

Opublikowano

A ja od razu uprzedzam by autor nie wylewał żali na EA GAMES oraz sprzedawcę z Allegro. Dlaczego ? Dlatego, że wiadome było iż EA będzie sprawdzać skąd zostały zakupione danej wersji językowej.

 

Chciałeś pewnie zaoszczędzić na wersji rosyjskiej . Jest takie powiedzenie "chytry traci podwójnie " :).

 

Musisz zakupić klucz polskiej wersji językowej ;). Na tamtym koncie nie pograsz.

jqeuR.png

Opublikowano

A ja od razu uprzedzam by autor nie wylewał żali na EA GAMES oraz sprzedawcę z Allegro. Dlaczego ? Dlatego, że wiadome było iż EA będzie sprawdzać skąd zostały zakupione danej wersji językowej.

 

Chciałeś pewnie zaoszczędzić na wersji rosyjskiej . Jest takie powiedzenie "chytry traci podwójnie " :).

 

Musisz zakupić klucz polskiej wersji językowej ;). Na tamtym koncie nie pograsz.

 

hmmm... to czemu sam support dał mi klkucz rosyjski?

Jeżeli pomogłem nie zapomnij kliknąć "Lubie to" :)

 

Krol_Kamikadze.png

 

 

moje tutoriale:

 

Myśliwce


http://www.mpcforum.pl/topic/546306-tut-mysliwiec-od-zera-do-bohatera/page__fromsearch__1

Opublikowano

A skąd wiesz że był rosyjski? pozdro.

ponieważ gdy przypisałem klucz do konta pisało mi po rusku :*(

 

Ale jak support go ci dał?

 

no, a jak może dać klucz support? klucze przecież nie dają za zwykłą prośbę ;)

Jeżeli pomogłem nie zapomnij kliknąć "Lubie to" :)

 

Krol_Kamikadze.png

 

 

moje tutoriale:

 

Myśliwce


http://www.mpcforum.pl/topic/546306-tut-mysliwiec-od-zera-do-bohatera/page__fromsearch__1

Opublikowano

Ale jak support go ci dał?

Oto moje Tut-y (nie ma ich za wiele)

http://www.mpcforum.pl/topic/522897-tut-mody-i-programy-do-wota/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...