Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Double Diss] Makavelli vs Mr.DanON


Wredna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, wpadłam dzisiaj na pewien pomysł. Z pewnością zainteresuje większość disseróww na naszym forum.

Mianowicie- wprowadzenie możliwości pisania dwóch postów w pojedynkach.

Wyglądałoby to mniej więcej tak:

  • Użytkownik X- diss na użytkownika Y
  • Użytkownik Y- diss na użytkownika X
  • Użytkownik X- riposta
  • Użytkownik Y- riposta

 

Jednym słowem- każdy może się każdemu w takim pojedynku "odgryźć", a nie tylko osoba, która pisała jako druga.

 

Więcej możecie dowiedzieć się dodatkowo tutaj:

http://www.mpcforum.pl/topic/523018-apel-do-disserow/

 

Wraz z resztą zespołu FA zastanawiamy się, czy ten pomysł Wam się podoba i czy ma przyszłość.

Szukamy osób, które byłyby w stanie odbyć tego typu pojedynek na próbę :)

Zgłaszajcie się w tym temacie. :)

Opublikowano

Rzecz oczywista, że się zgłaszam ;)

 

PS. Najbardziej wkurza mnie to że nie można lekko spamić w swoim temacie,

Ani w temacie użytkownika którego dissuje..

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Ok 10 minut roboty ;)

 

Witam wszystkich wrogów, ziomów i przyjaciół

Dziś kolejna krucjata, idę po sznur, klękaj brachu!

Danon staje na stołek, raz wpieprzaj się - nie gadaj

Nie podnoś mojego głosu, to będzie twa krucjata.

Jesteś MC jogurt? Co jest Ci wstyd?

Przed de mną malejesz, brak ci sił, myśli giń !

Weź zawiń to w pieluchę, żal takich mi jak ty

Wpieprzają się na forum, ja chce porządnego MC !

Każdy z ciebie drwi, rozejrzyj się w okół

Na starcie przegrałeś, płacz - nie dam ci spokoju!

Do boju, nikt nie krzyczy, mówią kładź się na glebę

Dostajesz w dekiel, rzygasz - jebie ci się we łbie

W nerwie, scena - skąd masz takie sny?

Kurwo patrz na moje i klękaj przed nimi, gdy

Ja to piszę, zastanawiasz się czy warto !

Dissować się ze mną - chuj patrzy na ciebie martwo!

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Masz skleiłem na poczekaniu :D

 

 

Wyzwiskami duzo nie zdziałasz

to jak bys robil na siebie zamach

bo moje rymy są lepsze od twoich

dzieki temu moge cie latwo rozpierdolic

Moja odpowiedz to drugie zdanie

i wlasnie zdales sobie z tego sprawe co sie zaraz stanie,

nie?? to jestem bardzo zdziwiony

a ty nie powinienes byc z siebie zadowolony

wiem ze twoja mama sie bardzo starala

lecz nie moge pojac jak zrobila takiego pedala

twoje rymy tylko piszczą

moje za to grzmia i wszyscy je czczą.

Probuj dalej swojego nedznego rapu

bo moim zdaniem to juz koniec dla ciebie tematu

i chociaz to tylko walka na slowa

to zginiesz szybko i w tym moja głowa.

Opublikowano

[Riposta]

Jakie wyzwiska to sama prawda - słowa userów

Robisz zamach na forum - dosyć twoich numerów !

Sprawę stawiam jasno! Koniec tego pierdolenia!

Spójrz na moje flow, rymy - twoja ranga ścierwa!

Nic nie wnosi w ten syf, gdy przegrywasz się dziwisz

Matka przychodzi i pomaga tobie w dissowaniu - kminisz?

Mówisz rymy masz lepsze - moje przynajmniej nie te same

Gdy czytam twe wypociny - masz wciąż z googli patent!

Jesteś nie oryginalny, ten syf uświadomił jedno

Nie masz tego przekazu, racji i stylu, wiesz co ?

Twoją pierdoloną odpowiedź - wsadź se ją w dupę !

I nie wiem jak cię nazwać, ale robię to co lubię !

Kto jest tu zdziwiony? Tylko ty - przyznajesz się

Myślałeś że co, upiecze się, na sikasz - jesteś na dnie!

Równie mogę powiedzieć, że ty jesteś nie zadowolony

Bo to jest mój styl, nie twój, zarażę nim miliony !

 

Odpierdol się od starszej, to moja a nie twoja

Ty jesteś z probówki, nie z brzucha taka mowa.

Była kiedyś na forum - danonek sperma dinga

Moje rymy piszczą - twoje jebią gorzej niż ci z pyska !

Nie mów o mnie pedał - to stare, lecz normalne

Nie będę się do tego jebał - jak skurwiel w kryminale

Twoje rymy grzmią? Chyba kurwa z twojej dupy pierd!

Pogrom lalek, klocków i zabawek, wiem

Jeszcze jedno Ci powiem, marny analfabeto

Nie piszę się "Probuj" tylko Próbuj - tak jest pewno

I nie ucz mnie rapu - bo my dobrze go znamy

Lepiej pomyśl i zacznij myśleć, wycieraj rany

Tera powiem twoje słowa - to chyba koniec tematu

Na pewno nie dla mnie, tylko dla ciebie chłopaku

Rymy słowa, głowa - nie najgorsze u mnie pójdzie

Styl masz pojebany, nick i zachowanie różne.

 

Dzięki. ;)

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Witasz ziomów wrogów i przyjaciół - nawet teraz kłamiesz

ten flow to ma natura, po co teraz

uraź mnie, powiedz akurat

No czekam a ty z odpowiedzią znikasz, dlaczego?

dlatego, bo jesteś typem człowieka, który sam nic nie robi

i chce innych dobić i te słowa idą do mnie

zaczynasz się głowić, tak one idą ode mnie dla ciebie

Zobaczysz, na głupich gadkach jeszcze się przejedziesz

w jakieś bagno się wjebiesz za gadanie takich rzeczy

rap to piękna sprawa, po co ją kaleczysz?

nie szczędzisz sobie, pożyjemy zobaczymy

to dla ciebie, to dla ciebie są te rymy

O tak i znowu człowieku mnie słyszysz

ja się dopiero rozgrzewam, a ty ledwo dyszysz

chciałbyś mieć trochę ciszy i trochę odpocząć

Dlaczego, odpowiedz mi dlaczego, no po co

nie wiesz co sie dzieje nocą, jedni to a drudzy tamto

a ja non-stop rymy, kartka, kartka, rymy dobrze znam to

dlaczego, bo do tego jestem stworzony, to nie nowy pomysł

że w naszych rękach mikrofony, zrozumiałeś?

 

ThX :D

Opublikowano

To ma być riposta? Lepiej przeczytaj z googli definicję i napisz coś z mózgiem.

Przeczytaj mój shit a twoje gówno a otrzymasz odpowiedź.

I kto czekał z odpowiedzią? Ja riposte napisałem w 20minut, tobie zaś zajeło to 2dni ;]

Więc nie wiem co ty do mnie mówisz..

 

Dzięki za wzięcie udziału w tym projekcie.

Nie wiem czy ma się odbyć głosowanie, czy zamykacie temat.

Ale thx. ;x

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

To co napisał Mr to nie diss tylko jakiś beznadziejny tekst wyjęty z pod spódnicy. Głos na makavelli

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...