Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[XomNhala] 80 CAP (Brak EU oraz 9d) Job Based ! !


BlazeR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wyslalem ci PM z gg odezwij sie wysle ci mojego KDbota albo moze musisz zmienic jezyki na angielski i stany zjednoczone :D bo pewnie tego niezrobiles :)

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Nowicjusz
Opublikowano

Albo pokazujecie ograniczenie umyslowe albo nie czytacie tego co pisze szczepo lub ja po co robic 20 polskich guildi ?

zapraszam do nas, 15/50 z czego 9 to 80lvle a reszta 60-75, mamy teamspeaka

Opublikowano

#up czytac czytalismy jednakze ciezko bylo wywnioskowac czy guild nadal dziala , dochodzi takze przedzial czasowy i nie wiadomo bylo czy gracie nadal [na privach zmienia sie to czesto], a ze my znajomi to zalozylismy guild bez zastanowienia , nie mamy zamiaru tworzyc konkurencji czy tez sie klocic take zawsze mozna sie dogadac w grze :)

IGN: WasKilled / Pizdusia

Server: Eh...róznie xD

 

Opublikowano

data napisania posta "Napisano wczoraj, 13:41" wiec ogarnijcie sie bo gildia nierozpada sie w ciagu jednego dnia , konkurecja zadna niejestescie dla nas , raczej woleli bysmy grac razem z wami :) wiec mamy miejsce 16/50 i zapraszamy do nas , mamy unie z 3 mocnymi gildiami jedna ma fortece :) albo jak nie chcecie przechodzic do nas , to dolaczcie do uni bedzie weselej :)

Opublikowano

Miala trwac od 1-szej okolo 3-5h godzin , nadal inspa. Jednakze widze ze serwer ludzie ogarniaja wiec nie ma co sie martwic , byc moze napotkali jakies problemy i pozostaje nam jedynie czekac.

 

 

/edit - info od nich:

 

 

I've ran into some major issues when adding all the new content to the server.

 

So at the moment theirs no clear time when the server will be back up. I'm in the process of transferring Ksro information that is needed to fix this issue hopefully.

 

Also there are a few bugs I'll have to work out with the SoX purchasing system using coins. So it's gonna take some time.

 

Przetlumacze wam by bylo mniej wiecej wiadomo o co chodzi ^^:

 

Napotkalismy sie z kilkoma waznymi problemami podczas dodawania wszelkich nowych rzeczy na serwer.

Na chwile obecna nie wiadomy jest sprecyzowany czas kiedy server wstanie ponownie. Jestem w trakcie procesu wysylania informacji z Ksro ,ktore potrzebne sa by naprawic bledy .

Jest takze kilka bug-ow nad ktorymi pracujemy - tj. System kupowania soxow poprzez coin-y ,wiec moze to zajac troche czasu,

IGN: WasKilled / Pizdusia

Server: Eh...róznie xD

 

Opublikowano

Nowe info:

 

Sorry for the downtime guys. The maintenance is extended for about 3-4 hours more. Had some problems with the new ksro avatars we are adding, it's working out though. Credits to pal2 for staying up the entire damn night while i was at work, doing this maintenance

 

Po krotce o co chodzi:

 

Przepraszamy za wylaczenie servera. Inspekcja przedluzy sie jeszcze o oko 3/4 godziny. Mamy kilka problemow z nowymi avatarmi z ksro , ktore dodajemy ,sadzimy ze beda dzialac poprawnie. Podziekowanie dla pal2 za wytrwalosc i calonocna prace nad serverem.

IGN: WasKilled / Pizdusia

Server: Eh...róznie xD

 

Opublikowano

Serwer ONLINE.

 

 

Fixes:

- Fixed character ranks in the "C" window to show accordingly to Title

- Fixed various text changes to party and exchange window

- Removed the honor point from character window

- Right click feature now fixed (Right click players for player options)

- Added additional tabs for Avatars and organized by Gender

- Some pet descriptions have been fixed to show in item mall (Rest will be fixed later to give full details of each item)

- Alchemy Items only sell for 1 gold per piece (Except Accessory Shop Items)

- Pet clock price at Stable now fixed to show correct price

 

Updates:

- New Avatars!!! Pics will come soon

(Assassin, Noblesse, Dark Warrior, Red Riding Hood, Mummy, Fox, Demon Saytan) KSRO Avatars Added

(Older avatars and some special ones added like Santa, Wizard, Halloween, Wedding, Korean Silk Dress, etc)

- New Pets!!! Pics will come soon

(Pick Pets - Ghost, Snowman, Circus Bear) More coming soon

(Growth Pets - Genie) More coming soon

 

 

Testing:

- SoX System Coin System

(I will be thoroughly testing the the coin system over the next few days. If everything goes smooth and purchasing all works out. I will open up the drops to the community players)

 

 

AT THE MOMENT ...

 

This update has a few bugs with the purchasing shops for the new SoX sytem. It will be fixed later.

 

Coins do drop and have been tested as for the rates they will be adjusted if needed.

IGN: WasKilled / Pizdusia

Server: Eh...róznie xD

 

Nowicjusz
Opublikowano

takie proste pytanko, chcemy tu grac? na tym serwie jak nie bedziesz placil dolarow nie bedziesz mial itemow ;)

Opublikowano

nieby czemu niebedzieszm iec itemow w ht jest pelno stali z itemamy typu +5/7 Fb jesli chodzi o itemy za silki to grab pet jest u npc a avatar itp to juz dogadac sie mozna z graczmi

Opublikowano

Popieram poprzednika , zawsze sie znajda koxy z $$ biegajacy w sunach , jednakze sytuacja jest w miare stabilna +7 wbic latwo , o FB itema nie jest rowniez tak ciezko , cos ugrac mozna ;p

IGN: WasKilled / Pizdusia

Server: Eh...róznie xD

 

Opublikowano

jedyne co irytuje to pet na 3 dni - nie rozumiem logiki tej calej ekonomii. W stable pet na 3 dni kosztuje 20kk, a clock, ktory przedluza o 1 dzien kosztuje 70kk ;o

 

@down

 

przed upem w moim media było 70 000 000, teraz rzeczywiscie sie zgadza ;d

Opublikowano

właśnie jak się ma sprawa Bota na tym serverze? bo zamierzał bym zacząć grać ale graczy nie ma tam za dużo a jeszcze jak by banowali za bota to nie opłaca mi się pobierać całego Clienta :P

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...