Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak się zarejestrować i zagrać na OdinMS


Jerry7xD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co dziennie dostaję po kilka PM dotyczących rejestracji i podłączenia sie do Odina, postanowiłem napisać tutorial

To zaczynamy:

1. Rejestrujemy się tutaj:

http://www.odinms.de/forum/register.php

Najlepiej zapisz sobie informacje które podałeś. (Login/e-mail/password)

2. Wejdź na e-mail który podałeś i wejdź w podany link w celu aktywacji konta na forum.

3. Sprawdź dokładną godzinę przyjścia wiadomości i najlepiej se zapisz.

4. Po 72 godzinach wejdź na stronę:

http://www.odinms.de/beta/accountcreate.ZWEI.php

I wypełnij w ten sposób:

Forum Name:   Nick jaki podałeś przy rejestracji konta na forum
Forum Password:	 Password jaki se wybrałeś na forum
Accountname:	 Jaki chcesz mieć login do gry
E-Mail address:   e-mail który podałeś przy rejestracji konta na forum
Repeat E-Mail address: Powtórz e-mail

5. Odbierz e-mail, wejdź na link w wiadomości.

6. I wybierz sobie password. (PAMIĘTAJ w haśle musisz użyć jakiegoś znaku typu: !#@$%^&*...itp)

7. I już masz konto w grze. :)

8. Ściągasz ten plik:

http://odinms-status.info/OdinMS.zip

9. Ściągnięty plik wrzucasz do folderu z GLOBAL MAPLESTORY v53

10. Uruchamiasz grę poprzez wrzucony plik.

 

Dziękuję mam nadzieję że się przyda. :P

A teraz spadam na trening cya ;*;*

A piekła nie ma (:

 

>>KLIK<<

 

mjfan.gif

jordanfanls4.png

Basketball!!

Opublikowano

Możecie zamknąć!

Ja to napisałem z nerwów ponieważ te PM które dostawałem kilka dziennie mnie denerwowały, ale przyda sie to po otwarciu rejestracji.

A piekła nie ma (:

 

>>KLIK<<

 

mjfan.gif

jordanfanls4.png

Basketball!!

Opublikowano
Możecie zamknąć!

Ja to napisałem z nerwów ponieważ te PM które dostawałem kilka dziennie mnie denerwowały, ale przyda sie to po otwarciu rejestracji.

 

Widzisz u nich tak to jest starasz się a oni co ZAMKNĄC!!!

Maple Europe

7x lvl- Hunter (Hacking)

41 lvl- Wiz F/P(No Hacking)

 

 

Zaznacz->

eMS jest the best

<-Zaznacz

 

Lubisz hakowanie to temat dla Ciebie

Xentars problem tutaj!!!

 

beverly.png

Opublikowano

@Up

O ile się domyślam to chodziło mu raczej o zamknięcie tematu jako TuT a nie jako śmieć....

Bo po co ma tutaj miliony ludzi pisać??

Przeczytają i tyle..

Widzicie już się tu mały spam robi xD

 

 

Bless

07be881a3e09b3d3.jpg

Opublikowano

uuuu a ja mam IP Bana :P ale potem se zBypasuje :P

 

btw. Nice Tut :)

Opublikowano

Wiw3k, Paradox ma racje, chodzi mi o to żeby zamknęli to jako TuT,

Żeby nie było tutaj niepotrzebnego spamu :P

 

@edit

najlepiej żeby jakiś mod to zamknął i pousuwał odpowiedzi :)

A piekła nie ma (:

 

>>KLIK<<

 

mjfan.gif

jordanfanls4.png

Basketball!!

Opublikowano

Hehe zarejestrowałem się a tu już problemy xdd "Unable to connect to login server" serv off ?

/ Za duża sygna. /

Nowicjusz
Opublikowano

Macie tutaj program do sprawdzania statusu servera ( UP czy Down) :) >>TUTAJ<<

 

Plik pobrany >>STAD<<

 

 

PS. Żeby nikt juz nie pytał czy server ON czy OFF :P

Gramy tylko !LEGIT! :)

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 

Odin MS !:

 

Bandit lvl 4x Fazi - Very ACTIVE!

Opublikowano
Macie tutaj program do sprawdzania statusu servera ( UP czy Down) :) >>TUTAJ<<

 

Plik pobrany >>STAD<<

PS. Żeby nikt juz nie pytał czy server ON czy OFF :P

 

Można jakiś skan -.0 ?

/ Za duża sygna. /

Nowicjusz
Opublikowano

Ta strona jak i plik na niej była podana na Forum oMS. Jest na niej również status, patch do oMS (niezbędny do grania).

 

Jednakże zrobiłem scan, --> ba931bbf6b82a01f.jpg

 

PS. Nie wiem co to za pliczek sie tam pałęta jak i rownież nie wiem czy jest on niebezpieczny czy raczej neutralny i nieszkodzący. Jeżeli się boisz to nei sciągaj, pamiętaj ściagasz to na własne ryzyko, ja tylko podałem to bo chciałem pomóc :)

 

Można jakiś skan -.0 ?

 

Czy ty mnie o coś podejrzewasz?

Gramy tylko !LEGIT! :)

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 

Odin MS !:

 

Bandit lvl 4x Fazi - Very ACTIVE!

Opublikowano

Podejrzewam cię ponieważ masz mało postów i już wstawiasz pliczki :P

nie jesteś zaufanym userem :D

/ Za duża sygna. /

Nowicjusz
Opublikowano

Wiem, że mam mało postów, ale nie jestem tu na forum aby okradać bądź oszukiwać ludzi... Zresztą Zobacz na moją date dolaczenia na mpcforum, może nie jestem dużo udzielającym sie na forum userem gdyż nie mam zamiaru pisać 20 postów na dzień, w których nie znajdzie sie nic wiecej niż 5-6 wyrazów;]

 

Dołączyłem do forum bardzo dawno, moja statystyka postów na dzień wynosiła na dzień dzisiejszy 0.03 posta, ale to nie oznacza, że nie moge być wart zaufania( Nie oceniaj człowieka po liczniku napisanych postów). Może nie jestem znanym osobnikiem tutaj, ale nigdy mnie jeszcze o nic tu nie podejrzewano.

 

Dałem ten plik, aby było łatwiej na sprawdzanie statusu servera, dorzuciłem skan (wcześniej go nie dałem, gdyż nie podchodziło mi nawet na myśl, że ktoś może mnie ocenić po ilości napisanych postów. Poprostu chciałem pomóc...

Gramy tylko !LEGIT! :)

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 

Odin MS !:

 

Bandit lvl 4x Fazi - Very ACTIVE!

Opublikowano
Podejrzewam cię ponieważ masz mało postów i już wstawiasz pliczki :P

nie jesteś zaufanym userem :D

 

OMG zarejestrował się około tydzień po tobie!!!

Maple Europe

7x lvl- Hunter (Hacking)

41 lvl- Wiz F/P(No Hacking)

 

 

Zaznacz->

eMS jest the best

<-Zaznacz

 

Lubisz hakowanie to temat dla Ciebie

Xentars problem tutaj!!!

 

beverly.png

Opublikowano

lol -.- czytaj ze zrozumieniem to pomaga

NAPISAŁEM że nie jest zaufany i nie będę pobierał tzn ja NIE wklejam plików itd ......

/ Za duża sygna. /

Opublikowano

zal jezu poco to pisales Jerry7xD to ze ktos ci spam pisze na PM to juz twoja sprawa z jak ktos mi pisze na PM to ja nawet tego nie czytam (moze czasem)

poprostu kaz mi czytac tematy od poczatku bo jest tam jak sie regnac w odin ms tylko daj im strone i zablokuj PM od tego usera a nie pisz zbednego topicu -_-"

Opublikowano

Lenart na pewno mój topic jest bardziej potrzebny niż ten Twój co teraz napisałeś. Po za tym prosiłem o zamknięcie tematu żeby nie było niepotrzebnego spamu.

 

@edit

A po za tym nie było tam wszystkiego napisanego w jednym topicu tylko "rozwalone" po całym poście.

A piekła nie ma (:

 

>>KLIK<<

 

mjfan.gif

jordanfanls4.png

Basketball!!

Opublikowano

Dzięki temu topikowi się czegoś dowiedziałem(nawet mam juz 31 sina :P) a z tamtego 25 stron syyyyyf co 2 post piszą żeby im dąć konto na forum -.o

/ Za duża sygna. /

Opublikowano

no to gratuluje a zobacz na chyba strone 3 i tam raczej jest

(pamietam tez tam pisalem jak zrobic konto

oks zamknij ktos ten topic

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja Mam Problem Bo mam juz konto i wszystko sciagnolem ten plik wzucilem do folderu odpalam i mi patch wyskakuje i laduje sie do pliku base i dalej juz sie nie ruszy :/ Prosze o szybka Odpowiedz

DZIEKI POZDRO MAX

Opublikowano

musisz sciagnac nowy plik exe (tego grzybka) bo na pewno cos zmienili

368216.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...