Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hamachi][0 Lagow]EpicLove[WL-szybkie dodawanie][Rekrutacja ON]


EpicLoveLol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Imię: Krystian

Nick w grze: ChriS

Wiek: 14 (jutro urodziny więc będzie 15:D)

Dlaczego EpicLove: Hmm.. mogę pisać że serwer jest super itp. ale ja tego nie wiem więc napiszę tak:

Dlaczego? Ponieważ od dawna szukam serwera który ma klimat na którym pograłbym sobie dłużej, a nie takiego na 2/3 dni. Myślę że EpicLove będzie takim serwerem.





Opublikowano

Imię:Magda

Nick w grze:Madziunia

Wiek:21

Dlaczego EpicLove:Ponieważ spodobał mi się ten server,myślę że zostane Moderatorka/Architetka a jak nie to trudno ale bede grać

Opublikowano

Jak ktoś nie wie jak podłączyć się do sieci to już mówię.

Piszemy EpicLove, EpicLove1 itd.

a nie epiclove1/2/3 itd.

:)

ajj... up szybszy





Opublikowano

Imię:Kamil

Nick w grze:Najemnikos

Wiek:13

Dlaczego EpicLove:bo wole prywatne serwery ze dzicko neo nie zobaczy i wejdzie

Wychwalaj wszechmogącego Hatapona!

 

Pozdro.

Opublikowano

Imię: Daniel

Nick w grze: Webspy

Wiek: 16

Dlaczego EpicLove: Poniewaz chcę pograć w milej atmosferze ;)

Opublikowano

Imie:Konrad

Nick w grze:FuckYea

Wiek: prawie 14^ ^

Dlaczego EpicLove:Sadze ze niezle sie zapowiada,akurat szukam serwera tego typu,i mysle ze na tym zagrzeje miejsca na ladne pare tygodni lub wiecej Pozdrawiam:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...