Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] Opcja zapamiętywania passów na cliencie 2008r.


daber; ;D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.

Tak jak napisałem w temacie.

Zna ktoś może sposób jak zrobić zapamiętywanie loginu i hasła do clienta?

Tyle, że nie na clienta 2010 tylko 2008 wiem, że gdzieś w locale i w root trzeba zmienić

lecz nie wiem w jakich plikach i co zmienić a bardzo mi potrzebne na clienta 2008r.

Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź

:)

DAJ minus.png?1213632569

Opublikowano

wrzuć swoje pliki

tzn loginwindow (z locale_pl)

i intrologin (root )

postaram się pomóc bo nie posiadam

w tej chwili tych plików z klienta 2008

http://www.youtube.com/user/JuriMasters

Opublikowano

łap

http://www.speedyshare.com/file/g6RcM/zapiamietywanie-passow.rar

 

 

nie testowałem sprawdż czy działa i pisz :]

http://www.youtube.com/user/JuriMasters

Opublikowano

łap

http://www.speedyshare.com/file/rJtZQ/buttons.rar

 

wrzucasz do locale/pl/ui

 

wpisy do repackera

 

   	 <File archivedPath="locale/pl/ui/buttons/sprite_small.tga" type="2"><![CDATA[depack\locale\pl\ui\buttons\sprite_small.tga]]></File>
       <File archivedPath="locale/pl/ui/buttons/sprite_small1.sub" type="2"><![CDATA[depack\locale\pl\ui\buttons\sprite_small1.sub]]></File>
       <File archivedPath="locale/pl/ui/buttons/sprite_small2.sub" type="2"><![CDATA[depack\locale\pl\ui\buttons\sprite_small2.sub]]></File>
       <File archivedPath="locale/pl/ui/buttons/sprite_small3.sub" type="2"><![CDATA[depack\locale\pl\ui\buttons\sprite_small3.sub]]></File>

http://www.youtube.com/user/JuriMasters

Opublikowano

sory zapomniałem o jednej funkcji łap poprawkę

http://www.speedyshare.com/file/XMufJ/zapiamietywanie-passow-poprawione.rar

http://www.youtube.com/user/JuriMasters

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...