Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Znacie piosenki typu ''Nasze bloki są zajebiste '' ; ''Grubson '' ?


-_-NAZZZ-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tomasz niecik - cztery osiemnastki

Fokus (caly album prewersje ) 14 lat przelewa slowa na papier wiec to pionier polskiego hiphopu.

polecam tez buke , lone ,chade i dwa zerau, paktofonika

97ky69.gif

"Służę pomocą , nie na każde zawołanie "

Opublikowano

Boże, ty widzisz i nie grzmisz..

?

 

cyt :''tomasz niecik - cztery osiemnastki '' Szukam czegoś np rap hip hop a nie discopolo bez urazy .

Opublikowano

Powodzenia, jak przesłuchasz jakiegoś hip-hopa to daj cynk bo szukałem ale żadnego hiphopa jeszcze nie mogę znaleźć do przesłuchania.

 

 

@down - oka, wygrałeś.

fs_overall.png

Opublikowano

Powodzenia, jak przesłuchasz jakiegoś hip-hopa to daj cynk bo szukałem ale żadnego hiphopa jeszcze nie mogę znaleźć do przesłuchania.

 

Niby MPC Media team a nawet poprawnie po Polsku nie potrafi pisać -.-

ravensygna.png
Opublikowano

Polsku piszemy z małej litery znawco (;

 

ej przecież Grubsą nie żyje

 

 

I znów ta żałosna prowokacja. Może wam "hejtom" sprawia to radość.

 

Mi się strasznie podoba nuta Hifi Banda - Puszer.

Opublikowano

Chada - Niesiemy prawdę

Fugol ft. Trzeci Wymiar - mimo wiatru w oczy

Trzeci Wymiar feat.Wall-e- Gural- Esse -Wuuuf

Pih ft. Chada - Nic ponad nasze siły

donGURALesko - el polako

 

;)

EXPmIpC.gif

Opublikowano

OMG piosenke "Nasze bloki są zajebiste" nie śpiewał "GrubSon" tylko "Starszy" omg -.- -.-

 

Macie tu nutke dla tych co nie wieżą

 

1373415594-U477327.png

KidModerator Single Player|MPC Champion|Gold Member|Postwriter|Uczeń Pawła_CS|

Opublikowano

chada i chuj, zgrywa kozaka, a jego teksty są na poziomie gurala, beka.

 

Ten Typ Mes ofc. rozjebał swoją płytą cały rok, a za nim Medium. Poza tym Tetris też niczego sobie. Polecam podziemie, HuczuHucz, Projekt Nasłuch, Tusz na Rękach.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...