Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE] Dlaczego Cipsoft robi tak często aktualizacje ?


Viesiu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ponieważ gdy zrobili ten winter update to też muszą poprawić nie które błędy i też na pewno od tego że są boty i widzą że neobot-a ma nie być to robią często aktualizacje żeby mało botów latało :(

35bh8wo.png

exModerator

Opublikowano

też tak właśnie myślałem,ale mi się zdaje że tu będzie jakaś pułapka dla boterów ;p

sygna1.png
Opublikowano

ale cipsoft straci sporo na tym że nie ma botów ponieważ gdy robi update to jest jakieś 5000 do 1000 tys graczy a gdy wejdą do tego boty to jest od 20000 do 25000 czyli wchodzi na servery ponad 50% graczy a co za tym idzie to że więcej os ma pacca. Jak nie bedzi botów to mało cipsoft sprzeda paccy i gówno zarobi.

Opublikowano

Myśle że jakby dali ok 2gmów na jeden serwer to nie bylo by botów. Ten system istnieje lecz nie jest w stanie wykryć 2 najlepszych botów a mianowicie blackd i neobota.

Opublikowano

@up

najlepsze boty to BlackD i neobot? Widze kolega ma pojęcie. masz odemnie +2 do skilla.

BlackD - nie jest najlepszym botem do tibi.

Neobot - już się kończy.

Teraz są :

GhostBot

Bbot

Tibiabot ng ale nie aktułalizowana.

Opublikowano

a niewiecie może co z TA długo nie wychodzi nowa wersja ;/

 

Napisali, że mieli problemy i w weekend się nie wyrobili. W ciagu 2 najblizszych dni ma być.

:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...