Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi do nich i komunikować się z innymi użytkownikami.

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Macynek

[Pytanie] Rankedy - kim carrować?

32 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Cześć.
Jak myślicie, kim najłatwiej wycarrować grę rankingową? Wiem, że jest to dziwne pytanie, ale to jest wkurzające, gdy 1 osoba rujnuje całego rankeda i nic z tym nie można zrobić... Więc stąd narodziło się pytanie... Chodzi mi o ustawienie:
Solo top
Jungle
Ap carry
Ad carry
Którymś z tych czterech ,,profesji (?)" :]

Za podpowiedzi polecą Like'i.

PS: Moje ELO to 1230, byłoby wyżej, ale j/w. Edytowano przez Macynek

Moim zdaniem najlepiej jest carrować rankeda kimś na midzie bo jeśli pójdziesz Ad carry na bota a ta 1 osoba która rujnuje całą grę to będzie support to będzie źle.
Tak samo na solo topie jeśli jungler będzie tą osobą to też źle. A na midzie dużo miejsca, szybko można dojść na lane'a.
Polecam champów np. kennen, brand etc.

Ja najbardziej lubie chodzic solo top lee albo jungla, ale jeżeli się jakieś pizdy trafia w teamie to lec mida, ja polecam Veigara, Morgane lecz ją często banują
1 osoba lubi to

Najlepsza postać do wybijania się imo sion ap. Przepchnięty mid i ciągłe ganki na pozostałe linie.

Staraj się grać rankedy duo z jakimś ogarniętym kolegą. Np. jungler + solo top, albo ad carry + support. O wiele łatwiej. Wtedy można przegrać chyba jedynie, gdy pozostałe 2 linie nafeedują przeciwników.

najlepiej grać z kimś, a na mida nie polecam bo taki ap carry nie wygra gry ja osobiście wygrałem rankeda shackiem ^^

Grę carruje ad carry albo ap mid. Czasem się zdarza, że solo top.

Ja polecam ad carry na mida... jak sie naffedujesz to wygrana jak w banku:)

Dla mnie może Wycarrować Mid I AD Carry. Ostatnio grałem na Solo i gdyby u mnie nie wyszedli wygralibyśmy.

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

A co myślicie o czymś takim:
Solo top: Nasus
Mid: Malzahar/Brand/Annie
Ad carry: Vayne/Ashe
Jungle: Warwick/Xin Zhao

Dam radę trzymając się takiego ustawienia wygrać parę rankedów?:P

[quote name='Macynek' timestamp='1325664504' post='3711725']
A co myślicie o czymś takim:
Solo top: Nasus[color=#FFA500]/irelia/gp[/color]
Mid: Malzahar/Brand/Annie[color=#FFA500]/kennen[/color]
Ad carry: Vayne/Ashe/[color=#FFA500]graves/corki[/color]
Jungle: Warwick/Xin Zhao/[color=#FFA500]gp/skarner/lee/noct[/color]

Dam radę trzymając się takiego ustawienia wygrać parę rankedów? :P
[/quote]
Może i dasz radę ale jeśli masz elo około 1250.
Na pomarańczowo dopisałem ci parę postaci

Zdecydowanie sion ap, aktualnie na tym koncie samym sionem wybilem sie do 1400, lecz bany sa na nim czesto, kup tez kassadina ew. branda
@down
Sczerze to nie jest jak outfarmisz mida Edytowano przez Yukitos

Szczerze to ap sion jest usseles in late. Bynajmniej takie jest moje odczucie.

[quote name='sensus12' timestamp='1325658370' post='3711619']
najlepiej grać z kimś, a na mida nie polecam bo taki ap carry nie wygra gry ja osobiście wygrałem rankeda shackiem ^^
[/quote]
Tak tylko szkoda ze w 70% go banuja tak samo jak np. Lee :P

jungla shaco, od Ciebie zależy czy mid i top są win, chyba że w 5 minucie 6+ fragów ma przeciwnik na tym lane.

Ale jeżeli zgankujesz na 4 lvlu mida, pushniesz lekko turreta, ukradniesz expa i lecisz na top robić to samo. Moj 1 mecz ranked shaco jungla 15/1 wycarrowalem gre.

Najlepiej carrowac gre junglerem, bo jak ogarnias ganki to lane wygrywa i ma feeda tak jak ty, a na takim midziejak przeciwnik ogarnia to nic nie wycarrujesz.

Na 'hell' elo mozna wykarowac wszystkim, wiekszy poziom zaczyna sie od 1600 elo ;]

[quote name='Yukitos' timestamp='1325695844' post='3714005']
Na 'hell' elo mozna wykarowac wszystkim, wiekszy poziom zaczyna sie od 1600 elo ;]
[/quote]
To chyba na EUNE
Na West już od 1300 jest Hell

@up zakladam ze chodzi ci o wiekszy, nie hell ;d, zdecydowanie sie z ty nie zgadzam west- 1600 elo eune z 1800 elo zeby tak juz naprawde zagrac na poziomie

Okej, przed chwilą był drugi, shaco jungla.

18/5/17

Czy jakoś tak, carrowałem grę razem z rumblem i nunu których ostro wspomagałem ; )

Samemu gre wycarrujes moze na 1200 elo, wyzej potrzeba kogos do pomocy, najlepiej kogos do przytankowania.

kolega UP mial tanka dlatego latwo im szlo zabijanie, dlatego najlepiej grac duo jungler/solo + ad carry/mid

@topic A wiesz, że supportem da się wyccaryować grę? Bo jakoś nie zaznaczyłeś pozycji support'a. A zapomniałem o twoim 1230 elo. Przecież jak wchodzisz do queue to piszesz "not support" i myślisz, że to jest useless gówno. Jednak radzę Ci zmienić zdanie, ponieważ bot lane'y przeważnie zależą NIE TYLKO od adc ponieważ sam adc nie jest w stanie zabić dwóch. Poza tym thresh/blitzcrank dobrym grabem wygra ci team fight. No ale cóż. Ludzie w silverze nie doceniają tej pozycji :P
A co do postaci to na silver najlepsza Katarina.

Edytowano przez MikiQ22
2 osoby lubią to

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0