Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę zalogować się na postać .


Nobek :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, dziś spotkała mnie przykra niespodzianka . ;( Grałem sobie na serwerze Reactivemt2, noo i w pewnym momencie światło mi zabrali . :D Dziś po szkole chciałem włączyć grę i się trochę odprężyć, i nie mogę się zalogować na postać, tzn. wejść na nią . Problem ten dotyczy tylko mojego sury, bo na inne postaci mogę wejść. Gdy włączam grę, loguję się i wybieram postać, mignie szybko obrazek i ten cały pasek ładowania, i wypiep*** mnie do wyboru "serwera" .

---------------------

Proszę o pomoc, z góry dziękuję.

P.S. Klikałem "odbuguj postać" na stronce i nic nie pomogło

Piszę poprawnie po Polsku !!

Opublikowano

To znaczy, że masz zbugowaną postać a na stronie nie działa odbuguj postać napisz do HA tego serwa jeśli dobry serw to ci HA odbuguje.

1377531174-U173186.png
Opublikowano

@up Spróbuję z kimś z teamu pogadać, ale jak ich złapać . ? Spróbuję szczęścia w grze, na forum, choć marne szanse widzę . ;x

 

Może być to wina tego "prądu", który nagle zgasł . ?

Piszę poprawnie po Polsku !!

Opublikowano

Rozwiązany, na forum podaje się nicki zbugowanych postaci, nie jest to wina tego prądu jednak . :D

----------

Do zamknięcia .

Piszę poprawnie po Polsku !!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...