Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

J.R.R.TOLKIEN

[Archiwum]Jak rysować na tablecie graficznym?

Polecane posty

Witam. Mam ogromną prośbę, czy mógł by mi ktoś nagrać filmik i wgrać na youtube i pokazać jak rysować na tablecie. Chodzi mi mniej więcej o to że na tych tabletach do 1000zł nie widać co się rysuje tylko na monitorze, a tego nie czaję.

W sumie trudne to nie jest. Po prostu ręką prowadzisz pióro po tablecie i patrzysz się na monitor, na którym jest wyświetlane wszyściutko.

Nie nagram Ci filmiku, ale znalazłem na You tube coś takiego.

Na tym filmiku jest wyraźnie przedstawiony sposób pracy z tabletem. Spoglądasz na ekran i rysujesz.

Wiem, ze może łatwiej się to mówi niż robi, ale jeżeli naprawdę Ci zależy to myślę, ze szybko się przyzwyczaisz.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1520215
Użytkowników: 1190575
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: BlackCoffee