Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tut Rejestracja Na Lwyt


Konfitu�a

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ej jest jakis poradnik jak zagrac bo na filmie boya widiziałem że korzystał z poradnika:D

 

 

yeah 300 post:D

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Znacie aktualne dobre odpowiedzi? bo dobrze mam wypełnione tak jak podawaliście i zla odpowiedz podajcie na pw albo zróbcie konto

Lubisz to suko!:D

 

Musiałem zmienić sygne ;/

Opublikowano

http:// odsiebie.com /pokaz /4772219---c1f2.html (usun spacje) <--- to jest to tylko hasla nie ma

 

Opublikowano

A jak rozpoznasz na gg czy ktos jest zaufaną osobą,czy też noobkiem który się przyłoży i wpierdoli potem to spol na forum cycucha jako swoje ?

Opublikowano

Komu działa stronka ?? ... chciałbym konto i pograć trochę,jeżeli komuś działa i ma trochę czasu żeby mi założyć konto serdecznie zapraszam na PW ...

Opublikowano

radze zrezygnowac z tego serwa bo zanim sie zalogujesz mija 10 minut a i tak wywali cie za 2 ja rezygnuje !!

gg 5908582 nie pisz jak jestes noobem!!

Jak uwazasz ze xdanielxmc jest spoko modem wklej to do swojej sygny

by piti166 :P

Jeśli sądzisz ze dordo12 to spoko ziomek wklej to do swojej sygny

Opublikowano

Robo a może ci jeszcze na tym koncie wbijemy 80 i eq +9?ściągnij profixer jak wcześniej podali,zawsze czytasz tylko 1 i ostatnie posty w temacie ?

Opublikowano

The connection has timed out

The server at lw.yt2sf.com is taking too long to respond

* The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few

moments.

 

* If you are unable to load any pages, check your computer's network

connection.

 

* If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure

that Firefox is permitted to access the Web.

 

 

No zajebiście...

Opublikowano

heh was tez wywalilo i nie chce wejsc?/

gg 5908582 nie pisz jak jestes noobem!!

Jak uwazasz ze xdanielxmc jest spoko modem wklej to do swojej sygny

by piti166 :P

Jeśli sądzisz ze dordo12 to spoko ziomek wklej to do swojej sygny

Opublikowano

ja bym na pw prosił o ile okaże się ktoś ,,normalny'' -,-

Opublikowano

Chcecie aby serw szybko padł to dajcie spolszczenie !!!!!

 

 

Mounthains napisz mi na PW swój numer.

//Zakaz umieszczanie reflinków w sygnie

SsKoRpIoN

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...