Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7] Aurora [FB+RP][No-Premium][No-WL][Dedyk]


yonji94

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aurora - najlepszy serwer FB w sieci!

Typ: FreeBuild+Survival

Adres IP: fb.yonjicraft.pl

Adres IP TS3: ts3.yonjicraft.pl

Status: status.png?ip=fb.yonjicraft.pl&port=25565

INFORMACJE

Sloty: 40

Whitelista: no.png

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: no.png

 

TEAM

HeadAdmin: yonji

Admin: JJLaRoche

Moderator: Techimaru

Moderator: MylO

Moderator: szczygiel

Moderator: Fryta

PLUGINY

AuthMe

Essentials

ChestShop

MobArena

Jobs

Citizens

LWC

 

INNE INFO

 

Na serwerze zaraz po wejściu możesz otrzymać swoją pierwszą działkę o wymiarach 20x20 (30x30 dla VIPa i 40x40 dla SuperVIPa) za DARMO!

 

By otrzymać działkę musisz stanąć na niej (upewnij się, że jest o wymiarach 20x20, bo 25x25 kosztują 25k), zawołać moderatora i poczekać.

 

Po otrzymaniu działki musisz ją podpisać (nick i data). Gdy nie będziesz aktualizował daty więcej niż 7 dni twoja działka może zostać usunięta.

 

Na serwerze posiadamy wiele ładnych budowli m.in. wielką katedre, JJTowera bądź moją siedzibę, tzw. Castyl ;>

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Event się odbył i nagrody zostały przyznane! Głównymi nagrodami były: chainowa zbroja, diax bloki, gold bloki, iron bloki, złote jabłka i oczy endermana (które wymienia się na rubiny).

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Serwer został zaatakowany przez bande polaczków, niestety nie pomyśleli o tym, że mam backupa... Wszystko zostało przywrócone do dawnego stanu i bug o którym nie wiedzieliśmy został załatany, dziękujemy!

Opublikowano

Server do dupy..

0 fajnej gry

ban za użycie skilla do tepania sie "fly hack;speed hack)

administracja nie ogarnięta banuje wszystkich co nic nie mieli a zostawiają cheaterów.

No też prawda, gdyby zbanowali all cheaterów było by (10/35)

To były by sloty serwa

Administracja może jest i starsza, ale tępa jak nic.

Yonji- tylko wyzywać i ss`y umie robić tylko to.

nctrum-nic nie ogarnia

tictacpl-lize dupe o ub

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...