Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak za 8 sm miec pd 7 dni i 3 ręke


bmwtad

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dziś podam wam mój sposób na pd i 3 rękę. Jeżeli w grze kupi się coś to dostaje się bonus.

1. Wchodzimy na metka.

2. Klikamy ESC i sklep z przedmiotami.

3. Wybiarmy zakładkę ,,nowe przedmioty".

4. Na pierwszym miejscu znajduję się ,,pakiet petard", kupujemy go.

5. Cieszymy się pd i 3 rękę za 8 sm.

Mam nadzieje, że przyda wam się to i liczę na Lubię to.

Opublikowano

@UP nie nabijaj ;p

 

@Topic

hmmm...Proszę żeby ktoś przetestował jeśli zadziała zagram na PL : ) Od początku oczywiście ;p

 

 

sygna.png

Opublikowano

Ale to jest taki tylko manewr bo w święta też można było wystarczyło że coś kupisz w is : )

 

A sposób jak najbardziej Działa !!! Miłego expienia i udanego Sylwka :)

kozakreggae.jpg

Opublikowano

Zrobiłem nowe konto,kupiłem ten pakiet nie dostałem,później zwój egzorcyzmu i też nie dostałem !

Nie działa ;/

 

 

sygna.png

Opublikowano

Działa działą, ale tylko do pewnego momentu dwa dni temu się skonczyło więc, a i musiało pisać, że za kupno czegoś w is, można dostać pd na 7dni i 3 reke na 7 dni .

1z3uffc.png

Sygnatura by around i av.

Uczę Się Programować !

Opublikowano

ech rekawica i pd dostaja tylko nowe konta .. np zalozysz konto wbijesz sm wchodzisz do gry kupujesz ten pakiet i masz .. mmam postac 66 lv i jakos tego nie widzialem na dropie takie cos tylko widze wiec nie wiem po co poradnik jak to nie jest dla wszystkich

Opublikowano

No to zrobiłem nowe konto i kupiłem ten zestaw na stronie pisało że dostane i dupa nie dostałem

 

 

sygna.png

Opublikowano

aby działało

musicie kupować przez gre a nie strone

na koncie nie mogło być wczesniej cos kupowane w is

jest to w pełni legalne ponieważ dostajemy ten bonus za 1 zakup w is i wcale nie musza być to petardy moze to byc dowolny przedmiot za sm

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

aha i tego sie nie odbiera u dosorcy w is tylko w górnym lewym rogu macie ikonke z pd i 3reki :)

 

juz tak robiłem kiedyś tylko ze kupowałem przepustke za8sm

Czekam na

 

Pliki by Badar !!

:)

Opublikowano

Hm... ale co to niby za poradnik jest?

To tak samo jak bym dał poradnik "Jak wejść do V2."

Wchodzisz do ItemShopu, kupujesz przepustkę i idziesz do lochu pająków.

o.O

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Ja zamiast kupić w grze to ja kupiłem na stronie omg jaki fail ;d Ale no cóż mogłem zgłosić bo zamawiałem z 3 dni temu a pisali , że przestają udzielić pomocy 1 stycznia .

No nic moja strata ;P

 

@Topic

Nie sprawdzałem sposobu ale mój kolega tak nawet o tym gadali przez 3h na solarze . 3 dni temu działało przynajmniej .

Łap plusa bo wiem , że działało .

sygnatura_rshwqqs.jpg

Sygna by Shuck

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...