Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak najszybciej znajde 31 lf4? Ile uridium to by kosztowalo?


Yoda93

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pare mln uri w skrzynki na podwojnych.

Gdzieś z 1,5mln powinno starczyć jak masz fart ;)

Opublikowano

jakiś rusek wydal 10kk urki

WAŻNE

Nie zbieram ani + ani - a jeśli chcesz mnie na siłę uszczęśliwić to daj to co uważasz za słuszne

ale i tak uważam ze jest masa innych użytkowników która naprawdę zasługuje na uznanie :) dzieląc się z nami TUT`kami i innym badziewiem :P

 

I JESZCZE WAŻNA RZECZ ZAMIAST OBRAŻAĆ INNYCH POSTARAJCIE SIĘ IM WYTŁUMACZYĆ BO MOŻNE NIE ROZUMIEJĄ TEMATÓW W KTÓRYCH ODPOWIADAJĄ

 

POZDRAWIAM:ÖPŦĭМŮ$»«PŖĭMΞ SERWER: Global Ameryka 5

Opublikowano

zbieraj urkę i wydawaj tylko jak jest podwójna szansa

poza tym przyglądaj się jak ruszają się wartościowe skrzynki

bo różnie się ruszają od tych z badziewiem

Opublikowano

Powiem wam tak że ta szansa nie taka ważna.

 

Wczoraj na 4-2 na mx1 trafiłem za jednym razem(tzn. nawet sie nie lognelem ani mapki nie zmienilem) aż 5 części do apisa.

 

Co do lf4 - Kluczyki , a z darmowych energi składaj epsilony.

Opublikowano

Kup sb kbota.. Albo jest crack do Ibota to możesz sobie pobocić ;) To nie jest drogie..

 

//Ekhem, było mówione odnośnie cracków .. na razie ostrzeżenie słowne /Q

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Opublikowano

SmartBotem

 

Kup IBot'a

 

Albo nie wiem.

 

Jakie to przytłaczające. Nigdy nie będę miał lf4.

Zanim się dorobię na lf4 i ulepszenia to powstanie w chuj dużo innych pierdół i w ten sposób nigdy nie dogonię... właśnie nie wiem czego, ale i tak nie dogonię.

Wielka DUPA.

Darkorbit to jest w sumie badziewna gra - ta grafika, ta fabuła -, ale jakoś tak uzależnia. Niby się nudzi, ale potem zawsze się do niej wraca. Nie wiem jak oni to osiągnęli. Ale kase trzepią i to niezłą. Albo to przypadek, albo jakiś chujowy podprogowy atak na ludzkie mózgi. Potem tacy zdesperowani swoją nicością piloci wydaja kase, uświadamiają sobie, że to i tak za mało, ale BP zyski ma. I to się liczy.

 

Jestem uzależniony

Moje życie się zmieniło odkąd mam IBot'a

 

serwerlagujezwalnajavep.jpg

Opublikowano

Jak każdy z nas <3

 

Kup podwajacz i KBot noGG.

Bocąc na x-1 kumpel w krótkim czasie ma już full lf4, i Fullke, od zera.

Opublikowano

'Podwajaczów' na pewno nie będę od BugPointu kupował, a co do bota to jakiś czas temu kupiłem IBota i to mój jedyny wydatek dla tej gry (nie licząc Merkavy).

NoGG to się chyba nie opłaca kupować. Wrotka się fajnie botem robi :D

 

A tak z moich 'obliczeń' to przy boceniu nocnym (dla mnie jakieś 45.000 uridium dziennie), to taka FE bez lf4 zajęła by ok. 1 miesiąc.

Moje życie się zmieniło odkąd mam IBot'a

 

serwerlagujezwalnajavep.jpg

Opublikowano

zbieraj urkę i wydawaj tylko jak jest podwójna szansa

poza tym przyglądaj się jak ruszają się wartościowe skrzynki

bo różnie się ruszają od tych z badziewiem

jak sprawdzić,kiedy jest podwójna szansa ?

Jeżeli pomogłem, nie bądź żyła, daj

 

like, to nie gryzie :)

Opublikowano

'Podwajaczów' na pewno nie będę od BugPointu kupował, a co do bota to jakiś czas temu kupiłem IBota i to mój jedyny wydatek dla tej gry (nie licząc Merkavy).

NoGG to się chyba nie opłaca kupować. Wrotka się fajnie botem robi :D

 

A tak z moich 'obliczeń' to przy boceniu nocnym (dla mnie jakieś 45.000 uridium dziennie), to taka FE bez lf4 zajęła by ok. 1 miesiąc.

 

Tak, tylko masz 45k Uridium bez podwajacza na Fulce, a poczynając od pchełki/bigboya nie masz takich osiągów.

Startując masz o wiele wiele mniejsze osiągi i aby rozkręcić się do podobnej stawki trwa to trochę czasu...

 

 

Co do tematu:

Najlepiej kup Podwajacz + Premium

* Puszczaj Bota na skrzynki (Tutaj mamy korzyści z podwajacza)

* Wal Cubikony z Petem (Tutaj przydatność Premium - darmowa naprawa Peta)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...