Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM] Minecraft się strasznie muli po chwili grania! Pomóż!


K-mObile

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. Chciałbym rozwiązać mój problem. Gdy gram w minecrafta ani troche nie muli, ani nie zacina. Dopiero po chwili tak muli że się nie da grać.... Oczywiście mam oryginalnego minecrafta. Pomóżcie!

Opublikowano

mógł byś trochę więcej powiedzieć jakie specyfikacje kompa czy są wgrane jakieś pluginy itp.Zaczął bym od zainstalowania jeszcze raz Javy ewentualnie całego Minecrafta.

Lubish To?!

Opublikowano

Nie no na single, bez pluginów, procek: AMD Athlon Dual-Core QL-64 2.10GHz , 2gb ram, 32-bity system, 4,0 klasyfikacja, Jave instalowalem od nowa, i minecrafta nic nie daje.

Opublikowano

Widze, że masz 2gb ramu , wyłącz wszystkie zbędne programy. Jeżeli nie pomoże to wgraj sobie OptiFine:

http://www.mpcforum.pl/topic/506603-dlmod100-optifine-szybszy-minecraft/

cj552_14mxpnc.jpg

Opublikowano

Instalacja najnowszej javy, sterowników karty graficznej, usunięcie wszystkich modów i reinstall minecraft.

Powinno pomóc.

1325541807-U460344.png

|Member|Pro User|

Opublikowano

Podsumuje wszystkich kolegów @UP jednym tutorialem :D

http://www.mpcforum.pl/topic/462358-minitut-przepis-na-szybkiego-minecrafta-%3B/

Jeśli pomogłem, kliknij "Lubię to"

 

arturb.jpg

by xamizo

 

mca.png

Opublikowano

Co do przeznaczania ram na minecraft, polecam launcher Geoninga.

http://www.mpcforum.pl/topic/481266-nowy-launcher-minecrafta-new-minecraft-launcher/

Naprawdę świetna sprawa.

1325541807-U460344.png

|Member|Pro User|

Opublikowano

Otwierasz notatnik, wklejasz tą linijkę i zapisujesz jako "start.bat".

Później wklejasz to do folderu z tym pobranym launcherem i uruchamiasz przez start.bat

1325541807-U460344.png

|Member|Pro User|

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...