Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tutorial][Cn]New Private Server - LJYTG


x070x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cooltext616489337.png

 

priv.png

 

 

linki.png

 

web.png

http://www.ljytg.com/

reg.png

http://www.ljytg.com/regist.php

klient.png

http://www.ljytg.com/down.html

rank.png

---

is.png

http://www.ljytg.com/shop/default.php

ip.png

218.61.18.210
218.61.18.210:57117
218.61.18.210:64464
218.61.18.210:23961 

status.png

http://server.blackoutgaming.net:8022/status/?dns=218.61.18.210&port=57117&style=1

pl.png


[code]http://www.speedyshare.com/file/7xYW6/LJYTG2.exe
http://www.megaupload.com/?d=RXRWZHPF

[/code]

skan.png


http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=910f5ceb5fe1eb47d4c09a582e5c496a3a0d79d7da57a45a9fbdbd155529325f-1325181056

 

 

info.png

 

npc.png

handlarz.png

 

start.png

startwm.png

 

ulepszacze.png

80+

 

exp.png

200%

 

drop.png

200%

 

yang.png

200%

 

video.png

---

 

kontakt.png

QQ:130118671 E-mail:[email protected]

 

sreg.png

 

ID

hasło

hasło

e-mail. ważne, żeby @ byla.

Imię..

1234567 albo 7654321

wybrać pytanie.

odpowiedz

to co wyżej

 

 

 

 

 

 

autor.png

 

BUG NA YANG !! ŻELAKI U HANDLARZA ZBROJĄ !

 

 

stopka.png

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tutaj jest działające spolszczenie..

PAMIĘTAJCIE BUG NA YANG!! ZELAKI !

spolszczenie :

http://www.speedyshare.com/file/7xYW6/LJYTG2.exe
http://www.megaupload.com/?d=RXRWZHPF

skan :

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=910f5ceb5fe1eb47d4c09a582e5c496a3a0d79d7da57a45a9fbdbd155529325f-1325181056

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Mógł by ktoś dać serverinfo??

                                                                                                         50442140989713903247.png

Opublikowano

tak tylko jak cos tam zrobisz bedziesz dobry lagi jak..

Jeśli nie nawidzisz Justina Biebera daj- -

 

 

 

 

 

Zbieram - bo na + nie zasłużyłem.

 

 

 

 

Tylko Widzew Łódź

Opublikowano

serverinfo + connect helper.

http://www.speedyshare.com/file/9BcAW/serverinfo.py
http://www.speedyshare.com/file/Ar8Kw/ConnectHelper.exe
http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=67ea4a3a1a079c2158a36ac90cd480aa6771cdfd32ee9f32b6abbbc6abfca7c9-1325243588

 

PONG : AangelAangelASsh

 

UP@

Musisz wkleić do metina z 2008 !! NIEPATCHOWANEGO !

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

serverinfo wklejasz do folderu z metinem + kamermodem.

 

Potem włączasz connecthelper i wpisujesz tego Ponga : AangelAangelASsh i dajesz uruchom mod.

 

P.S: Bug na yang działa.. Mam już 700kk w 3 minuty.

 

eedit@

6-7 minut i 1.4kkk

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Jeszcze raz.

Ściągasz metina z 2010/2008 roku.. jak nie masz.

Potem instalujesz do niego metin2modsf_2011.

Następnie wklejasz ten serverinfo.py

http://www.speedyshare.com/file/9BcAW/serverinfo.py

Potem włączasz ConnectHelper.exe, Dajesz ADD/Dodaj. Potem nazwa serwera : LJYTG(taka jak w serverinfo).

Pong domyślny kasujesz i kopiujesz ten(Małe, duże litery !) : AangelAangelASsh.

Potem "DODAJ" i URUCHOM MOD( Z CONNECT HELPERA). Czekasz chwilę, włączasz i grasz.

 

a BUG NA YANG : Podchodzisz do handlarza zbroją. Wpisujesz na czacie

/bot

Ustawiasz Timer : 0.5/1.0 , ShopItemPos : 13, a BuyAtOnce : 40.

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Dupa grać się nie da. Wywala co minutę, expić nie można. A jak już wywali to wyskakuje błąd podczas łączenia się z serwerem, a logowanie trwa wieki... Do tego te lagi.

logoaks.gif

Opublikowano

Mnie wywala raz na 10min.Serwer zajebisty mam tu 71lvl dagger.

                                                                                                         50442140989713903247.png

Opublikowano

@x070x Czy na prawde są aż takie lagi i tak często wywala? Jak jest z tym bugiem na yangi, tzn wywala przy uzywaniu?

 

Może zagram.

A my a my a my

Dziś chcemy tylko

Znaleźć się w tym co o nas myślą

 

Opublikowano

@up

 

Ja jak używam tego yangbuga to mnie nie wywala a co do kicków to nie aż tak często wywala...

 

Ale musisz ustawić bota żeby kupował po 20 szt wtedy nie wywala wcale

                                                                                                         50442140989713903247.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...