Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tutorial][Cn]New Private Server - LJYTG


x070x

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co jest? serverinfo.py wklejone, connect helper on zrobiłem wszystko jak należy, a tu nie możesz stworzyć postaci.

Tabciogaraj.png

ps3_10.png - ps4_10.png - psvita_10.png
Zajmuję się sprowadzaniem różnego rodzaju towarów z Chin. Potrzebujesz pomocy? Pisz!

Opublikowano

Inny nick daj. Ja nie miałem o 15 lagów. Zobaczę jak teraz.

 

edit@

Serwer działa normalnie. Przy yangbugu dawajcie buytatonce = 20. Rzadziej wywala

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

x070x, próbuje, próbuje i żaden nie działa.

 

@EDIT

 

Serwer super, już działa! Okej - nie ma lagów itp.

 

@EDIT2

 

Znów Błąd...

Tabciogaraj.png

ps3_10.png - ps4_10.png - psvita_10.png
Zajmuję się sprowadzaniem różnego rodzaju towarów z Chin. Potrzebujesz pomocy? Pisz!

Opublikowano

x700 czym sie rozni to server info od twojego spol? a co do serwa strasznie ci laguje? bo ja mam takie zacinki ze cos robie i zrobi mi to po 2minutach

Jeśli nie nawidzisz Justina Biebera daj- -

 

 

 

 

 

Zbieram - bo na + nie zasłużyłem.

 

 

 

 

Tylko Widzew Łódź

Opublikowano

Mi nie działa:

Przez connecthelper ciągle błąd polączenia sie z serwerem

Spol nawet nie łączy, ciągle "łaczenie sie z serwerem"

A my a my a my

Dziś chcemy tylko

Znaleźć się w tym co o nas myślą

 

Opublikowano

Mi działa normalnie..

 

pisałem kilka postów wcześniej..

 

TUTAJ LINK DO MOD, KTÓRY WKLEJAMY DO METINA z 2008/10 :

http://metin2mod.tk/ml2010sf.html

Jeszcze raz.

Ściągasz metina z 2010/2008 roku.. jak nie masz.

Potem instalujesz do niego metin2modsf_2011.

Następnie wklejasz ten serverinfo.py

http://www.speedyshare.com/file/9BcAW/serverinfo.py

Potem włączasz ConnectHelper.exe, Dajesz ADD/Dodaj. Potem nazwa serwera : LJYTG(taka jak w serverinfo).

Pong domyślny kasujesz i kopiujesz ten(Małe, duże litery !) : AangelAangelASsh.

Potem "DODAJ" i URUCHOM MOD( Z CONNECT HELPERA). Czekasz chwilę, włączasz i grasz.

 

a BUG NA YANG : Podchodzisz do handlarza zbroją. Wpisujesz na czacie

/bot

Ustawiasz Timer : 0.5/1.0 , ShopItemPos : 13, a BuyAtOnce : 40.

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

robie tak samo i niedziałą :/ mam metka z 2010 sf i robie tak samo dodaj/add nazwa LJYTG pong : AangelAangelASsh uruchom mod połocz i jest tylko połocz może jeszcze raz sciogne pliki to może bedzie działąc

 

 

@edit

coś z serwerem niechalo robiłem metin2mod sf na innych zagranicznych i działo ale tutaj niedziała

Opublikowano

Serwer Hula ?

 

 

Rejestracja ładuje i ładuje..

 

@EDIT

 

Zrobiłem wszystko wg. instrukcji no i niestety błąd..

 

@EDIT2

 

Strasznie długo ale weszło i laagggii masakra

Opublikowano

Ja już sobię gram EQ zrobione ale laguję niemiłosiernie od parunastu minut..

 

 

EDIT

 

Expię ale co chwila wylogowuję..

Opublikowano

@up

 

W jaki królestwie grasz i jaki masz nick?

                                                                                                         50442140989713903247.png

Opublikowano

Już działa, czasem trzeba troche poczekac i za X razem załączy.. Ogólnie fajnie sie gra - jest jak na tych pierwszych zajebistych chinolach, natomiast jedyny minus to lagi..

A my a my a my

Dziś chcemy tylko

Znaleźć się w tym co o nas myślą

 

Opublikowano

hahaha ja pierdole buga nie ma to juz inny server , chlopie osiągnoles cos na jakims hardzie?

Ps riposta jakas cieta to mi na pw

 

Człowieczku po co mam grać z samymi chinolami? Po co mam grać wiedząc, że ten serwer za 3 tygodnie padnie.. pomyśl, potem mnie jedz.

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...