Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wiecie Moze Czemu Sh Nie Dziala Na Pl ?


Wrrr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale, bajki opowiadasz...

Kiedys szukalem wh i mi panowie podali jaki i co, i na nim jade, i wszystko w nim dziala pieknie:tp,wh,sh itd... dziala na pl.

To jak tobie nie dziala to ja nie wiem...

Opublikowano

Gdybym mial lepszego kompa to dalbym Ci film jak smigam na jednym z nich...

 

 

Sprobuj V3.88 by banjo1

Na chuj ci te plusy, posty, odwiedziny?

Chcesz pomóc ? - Rób to, nie oczekuj nic w zamian.

Opublikowano

lol sprawdz teleport na pl nie dziala na zadnej wersji mh prubowalem chyba wszystkich as ty jakamasz wersje ?

76561198090890807.png

Opublikowano

to jaki mh masz ???

 

V3.88 by banjo1 na nim gralem do dzis i nie dziala mi sh wszystko inne dziala !!!

teleport tez nie ;<

76561198090890807.png

Opublikowano

a to sorra dzis jeszcze na pl nie gralem a wczoraj chodzil... moze to przez to update...

Na chuj ci te plusy, posty, odwiedziny?

Chcesz pomóc ? - Rób to, nie oczekuj nic w zamian.

Opublikowano

Mi wszystko działa ale szybkos biegania mi nie dziala na mh

To, co znane, przestaje być koszmarem. To, z czym umie się walczyć, nie jest już aż tak groźne.

 

— Andrzej Sapkowski

Opublikowano

moze aktualizacje zrobili na polskim metku i znowu nowe chacki beda muisaly byc, kiedys juz tak bylo ....ja nie wiem czy dzialaja czy nie bo na polskim nie gram juz ;p

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...