Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zpmt2 - Bład Podczas Logowania Sie Ze Sererem


szatan123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Macie nowe spolszczenie zrobione przeze mnie w hexie:

 

http://boy4538.bplaced.net/Metin%202/Spolszczenia/metin2_zuiaipk_by_boy4538.rar

Jeśli pomogłem daj 5 !!!!

 

 

Dzięki stary działa ;d

Opublikowano

kurcze ale trzeba sciagac chinskiego zeby wejsc do atlantydy podal bys ktos Linka ;D

[X] 50 postów

[X] 100 postów

[X] 150 postów

[X] 200 postów

[X] 250 postów

[ ] 300 postów

[ ] 350 postów

[ ] 400 postów

[ ] 450 postów

 

 

 

Zipmt2 : lvl 87, skile : Aura P , Szarża P , 3 stronne ciecie P , wir miecza P Berek P : ON - (nick: TheLeOn)

 

krolestwo: Shinso

Opublikowano
kurcze ale trzeba sciagac chinskiego zeby wejsc do atlantydy podal bys ktos Linka ;D

mam sposób na atlantyde na spolszcvzeniu

Moje gg://8312187

Prośba o pisanie linków w


UP na przeklej.pl

Rozdaje zaproszenia na lockerz.com

Opublikowano

wchodzisz do chińskiego metka folder pack kopiujesz wszystko oprócz - Index, - wklejasz to wszystko do polskiego metka folder pack i zastępujesz pliki i już

możesz normalnie wejść do atlantydy i wyjść

widać wszystkie potwory

Moje gg://8312187

Prośba o pisanie linków w


UP na przeklej.pl

Rozdaje zaproszenia na lockerz.com

Opublikowano

jest po polsku ale można hasac po atlandydzie

@Edit

i odpalasz przez spolszczenie

Moje gg://8312187

Prośba o pisanie linków w


UP na przeklej.pl

Rozdaje zaproszenia na lockerz.com

Opublikowano

Witam Mam Problem Ciągle mam bland podczas laczenia sie z serwerem:( o co chodzi

Mam Nowe Spolszczenie

bartes.png

Sygnaturka by Vented

34793.gif

33308.jpg

33525.png

Opublikowano

ehh nie potrzeba wszystkich plików tylko locale_hongkong i jakies 2 jeszcze chyba

 

Tutaj są pliki z folderu pack ze starego patcha do kingmt2 na których chińskie launchery śmigają.

http://rapidshare.com/files/265778540/pack.rar.html

 

Oraz skan

 

http://www.virustotal.com/pl/analisis/120e9e6a266036cf6ff7948817478a4c3eea9786b24913bd4ee42bc5a5de5c42-1249904949

 

wklejacie pliki do folderu pack potem launchera do folderu metina i śmigacie.

Opublikowano

Spolszczenie działa a jak grać na chińskim, żeby nie ściągać całego klienta ?

Na privach nick:

Luka

=]

Opublikowano

hxxp://boy4538.bplaced.net/Metin%202/Spolszczenia/metin2_zuiaipk_by_boy4538.rar

 

 

 

Nie działa mi ten link, mogłby ktoś wrzucić na odsiebie albo rapida? Będzie 5

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...