Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Cs-Bomba [FreeBuild][Survival] [Dedykowany][No-Premium][WL]


laggerpl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick w grze:Hphop

Ile grasz już w minecrafta:od alphy 1.2.6

Wiek:14

Premium: (Tak/Nie)Nie

Mikrofon: (Tak/Nie)Tak

Chęć współpracy z innymi graczami: (Tak/Nie)Tak

Znam regulamin oraz będę się do niego stosował: (Tak/Nie)Tak

Dlaczego nasz serwer:Szukam fajnego serwa do gry z kumplami

Przedstawienie się 2-3 zdaniach:Jestem miły pomocny lubie grać z innymi. Jestem w drugiej klasie gimnazjum.

Opublikowano

Nick w grze: NoxFe4r

Ile już grasz w minecrafta : 2 lata

Wiek : 13

Premium : Nie

Mikrofon :Tak

Chęć współpracy z innymi graczami: Tak

Znam regulamin oraz będę się do niego stosował : Tak

Dlaczego nasz serwer:

Szukam survivala by pograć

Przedstaw sie w 2 zdaniach :Cześć, Nazywam się Olaf. Lubię Minecrafta

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę! Liczę na Like !!!

692p.png

Opublikowano

Nick w grze: czerwo3321

Ile grasz już w minecrafta: od początku minecrafta

Wiek: 13

Premium:Nie

Mikrofon: Tak

Chęć współpracy z innymi graczami: Tak

Znam regulamin oraz będę się do niego stosował: Tak

Dlaczego nasz serwer:

Szukam survivalu do gry z kolegami.

Przedstawienie się 2-3 zdaniach:Lubie grać w minecraft. Lubie dobrą zabawę. Lubie grać z innymi.

mca.png
Opublikowano

Nick w grze: Itzako

Ile grasz już w minecrafta: od wersji 1.2

Wiek:14

Premium: Nie

Mikrofon: mam wbudowany nie mam osobnego

Chęć współpracy z innymi graczami: Tak/

Znam regulamin oraz będę się do niego stosował: Tak

Dlaczego nasz serwer:bo tak mi sie podoba

Przedstawienie się 2-3 zdaniach: nazywam sie ......(imienia nie podam) jestem nastawiony na rabanie drewna.

Opublikowano

Nick w grze:

MrChAmErA

Ile grasz już w minecrafta: Od alfa 1.2.

Wiek:

16

Premium: (Tak/Nie)

Tak

Mikrofon: (Tak/Nie)Tak

Chęć współpracy z innymi graczami: (Tak/Nie)

Tak

Znam regulamin oraz będę się do niego stosował: (Tak/Nie)

Tak

Dlaczego nasz serwer:

Szukam serwera z Wl gdzie nie wejdzie pierwsza lepsza osoba i zniszczy to co jest.Szukam dobrego Srv

Przedstawienie się 2-3 zdaniach: Jestem Kamil mam 16 lat gram w Mc. :) Lubie budować razem z kimś rozmawiając na Ts3. Jestem Miły i opanowany (są granice).

Opublikowano

Nick w grze:mati3210

Ile grasz już w minecrafta:około pół roku

Wiek:13

Premium: Tak

Mikrofon: Nie

Chęć współpracy z innymi graczami: chyba Tak ;p

Znam regulamin oraz będę się do niego stosował: Tak

Dlaczego nasz serwer:bo nie inny ;p

Przedstawienie się 2-3 zdaniach: Jestem Mateusz. Mieszkam w Chęcinach

Opublikowano

Nick w grze:Youmc123

Ile grasz już w minecrafta:Około 8 miesięcy

Wiek:12 lat

Premium: (Tak/Nie):Nie

Mikrofon: (Tak/Nie):Tak

Chęć współpracy z innymi graczami: (Tak/Nie):Tak

Znam regulamin oraz będę się do niego stosował: (Tak/Nie):Tak

Dlaczego nasz serwer:Wydaje się on interesujący,chciałbym spróbować na nim swoich sił.

Przedstawienie się 2-3 zdaniach: Jestem Jakub,zapalony gracz.Minecraft wciągnął mnie bezpowrotnie,dlatego próbuję swych sił na różnych serverach.

Opublikowano

Nick w grze:Amstaf123

Ile grasz już w minecrafta:Od wersji 1.2_01

Wiek:14

Premium: (Nie)

Mikrofon: (Tak)

Chęć współpracy z innymi graczami: (Tak)

Znam regulamin oraz będę się do niego stosował: (Tak)

Dlaczego nasz serwer:Szukam serwera ogarniętego ale każdy który znajduję wygasa po max 1 miechu

Przedstawienie się 2-3 zdaniach: Nazywam się Rafał mam 14 lat chodzę do Gimnazjum nr 20 w Częstochowie

Moje Hobby to dziewczyny,gry,kumple :D

1_5565b449c02ad.png


Grafika wykonana przez StitchART

Opublikowano

Nick w grze:EwkA

Ile grasz już w minecrafta:od alphy 1.2.0

Wiek:13

Premium: (Tak/Nie)Nie

Mikrofon: (Tak/Nie)Tak

Chęć współpracy z innymi graczami: (Tak/Nie)Tak

Znam regulamin oraz będę się do niego stosował: (Tak/Nie)Tak

Dlaczego nasz serwer:Lubie survivale i chce zagrac z kumplami

Przedstawienie się 2-3 zdaniach: Jestem DZIEWCZYNA. Mam 13 lat i bardzo chce zagrac na surwiwal z kolegami

Opublikowano

Nick w grze: Yogurcik

Ile grasz już w minecrafta: 1.5

Wiek: 13

Premium:Nie

Mikrofon: Tak

Chęć współpracy z innymi graczami: TAk (jezeli beda umieli wspolpracowac)

Znam regulamin oraz będę się do niego stosował: TAK!

Dlaczego nasz serwer:Serwer z WL nie chce grac z nobkami ktorz x raya uzywaja itp itd ,Szukam serwera z dobranym teamem administracji mysle ze jak reklama jest dobra to i serwer bedzie dobry i nie padnie po tygodniu

Opublikowano

Nick w grze: FunkyPL

Ile grasz już w minecrafta: Ok. roku

Wiek: 13

Premium: (Tak/Nie) Tak

Mikrofon: (Tak/Nie) Tak

Chęć współpracy z innymi graczami: (Tak/Nie) Tak

Znam regulamin oraz będę się do niego stosował: (Tak/Nie) Tak

Dlaczego nasz serwer: Zapowiada się ciekawie, oraz bardzo chcę kręcić serię na serwis YouTub'e, jak mi idzie na jakiś serwerach (Oczywiście , podam IP serwera i link do tego posta;p)

Przedstawienie się 2-3 zdaniach: Nazywam się Daniel. Lubię rysować, grać na komputerze, a szczególnie w Minecraft'a. Jestem przyjacielsko nastawiony, z wielką chęcią pomagam innym.

Daj lajka, to wspomoże...

Opublikowano

Nick w grze: tirlitek

Ile grasz już w minecrafta: z jakies 4 miechy

Wiek: 16

Premium: Nie ale zamierzam kupić

Mikrofon: tak

Chęć współpracy z innymi graczami: z wielka przyjemnością.

Znam regulamin oraz będę się do niego stosował: Tak

Dlaczego nasz serwer: z chęcia pograłbym z jakąs ogarnietą ekipą na free bulding ;)

Przedstawienie się 2-3 zdaniach: jestem Patryk i z chęcia zagram z wami budując różnie nietypowe budowle. ;dd

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick w grze: adeck082

Ile grasz już w minecrafta: od wersji 1.6.6

Wiek:12

Premium: Nie

Mikrofon: mam , ale mi sie zepsuly :P

Chęć współpracy z innymi graczami: Tak

Znam regulamin oraz będę się do niego stosował: Tak

Dlaczego nasz serwer: poniewaz lubie survival malo osob

Opublikowano

Nick w grze: Jojoxd2454

Ile grasz już w minecrafta: okolo 2tygodni

Wiek: 13

Premium: (Tak/Nie) Nie

Mikrofon: (Tak/Nie) Tak

Chęć współpracy z innymi graczami: (Tak/Nie) Tak

Znam regulamin oraz będę się do niego stosował: (Tak/Nie) Tak

Dlaczego nasz serwer: Ponieważ , jest miła atmosfera.

Przedstawienie się 2-3 zdaniach: Bardzo lubię grać w minecraft . Potrafię budować i pomagać innym graczom.

Opublikowano

Nick w grze:Szajber

Ile grasz już w minecrafta:ponad rok

Wiek:14

Premium: Tak

Mikrofon: Tak

Chęć współpracy z innymi graczami: Tak

Znam regulamin oraz będę się do niego stosował: Tak

Dlaczego nasz serwer:lubie grac na tego typu serwach

Przedstawienie się 2-3 zdaniach: Mam na imie Dorian w minecrafta gram 14 miesiecy. Lubie grac na serwerach survival. Bym był wdzieczny za plugin Factions :)

Opublikowano

Nick w grze: PanMichal

Ile grasz już w minecrafta: Nie wiem, rok już może jest.

Wiek: 16

Premium: (Tak/Nie) Nie

Mikrofon: (Tak/Nie) Tak

Chęć współpracy z innymi graczami: (Tak/Nie) Tak

Znam regulamin oraz będę się do niego stosował: (Tak/Nie) Tak

Dlaczego nasz serwer: FB, mało slotów (dla mnie to plus, nie ma tłoku), PVP wyłączone.

Przedstawienie się 2-3 zdaniach: Jestem Michał. Lubie grać w komputer.

Opublikowano

Nick w grze:

Ile grasz już w minecrafta:

Wiek: 16

Premium: (Tak/Nie) Tak

Mikrofon: (Tak/Nie) Tak

Chęć współpracy z innymi graczami: (Tak/Nie) Tak

Znam regulamin oraz będę się do niego stosował: (Tak/Nie) Tak

Dlaczego nasz serwer: Bo widze ze jest ogarniety nie ma noobów serwer jest w Wl

Przedstawienie się 2-3 zdaniach: Jestem Dizz2 mieszkam w Tczewie. Uwielbiam minecrafta dobrze buduje

Opublikowano

Nick w grze: SouterPL

Ile grasz już w minecrafta: 6 Miesięcy

Wiek: 16Lat

Premium: Nie

Mikrofon: Tak

Chęć współpracy z innymi graczami: Tak

Znam regulamin oraz będę się do niego stosował:Tak

Dlaczego nasz serwer: Lubię serwery FreeBuild a przy okazji macie Serwery CS

Przedstawienie się 2-3 zdaniach: Jak @up, pseudonim w Grze SouterPL(imię raczej nie jest konieczne? :D) mam 16 lat w minecrafta gram od 6 miesięcy

mca.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...