Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Używać i z kąd pobrać PG hack ?


Duo

Rekomendowane odpowiedzi

Odkrywca
Opublikowano

CZytałem dużo tematów o tym lecz przyznam sie jestem "noga" w tych sprawach mógłby ktoś opisać jak to sie robi w łatwsy sposób ?? pl0x

Odkrywca
Opublikowano

dobra dzieki za checie ale w zwiazku z hackowaniem jestem tak pusty ze nic nei czaje

Opublikowano
jezeli ma na forum to czemu go wprowadzasz w blad ?

Aktualnie musisz miec Xantre

1.Xentare*

2.Z tego co wiem, wcale nie MUSI mieć, ale jest zalecany ze względu na wbudowanego Fusion VACa o.O

sygna1pp0.png

GG: 842438

Odkrywca
Opublikowano

POmóżcie jakiś szybki i dobry TUT do engina robie wszystko jak pisze na innych tutach ale non stop wyskakuja errory pl0x !!

Odkrywca
Opublikowano

Mógłby ktoś tak szczegułowo co i jak i pokolei klikać ?? pl0xik NP

1.laczyc MLe itd ??

Bo ja robie według tuta to mi sie engine wyłacza a robie to tak

1 klikam na processWatch

2 attach to process - wyskakuje ze mam najpierw wybrać jakiś wybieram byle jaki i zawiesza sie engine albo wyskakuje (error = 87)

Opublikowano

Odpal engine, otworz tabelke, odpal Maple, zaloguj sie, zminimalizuj gre i w enginie odpalaj hacki. MLE sam attachuje sie do gry.

sygna1pp0.png

GG: 842438

Opublikowano

Nie trzeba minimalizowac - lepiej grac w oknie przez dxwinda ,zeby czasu nie tracic.

2 + 2 = 5

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...