Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić clienta do własnego serwera LC!


bazyli123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sorki ale nie mam na kompie wersji 0.0305 ale mysle, ze ma ten emulator inny port nwm ale sie tak domyslam :D

 

a powiesz jaka masz wersje emulatora i jakiego clienta używasz?? Byłbym bardzo wdzięczny. I jeszcze gdybyś podał linki do clienta i emulatora

a12cd1fa72f4efee9e9c6c4b105d8e65.jpg

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ja mam tego clienta supermeLC+ta paczka i emulator 0.308 a1 :D

 

ps sam bym chcial wiedziec jak naprawic ten blad z ,,Invalid ID or password" chociaz nwm czy to może wina clienta ale mysle, ze nie :D

1384891713-U294848.png


Robię strony WWW, fora i inne! Jak chcesz coś tego typu pisz na skype lub na pw (skype: bazyli1235)

Opublikowano

Raczej Wina clienta to nie jest ale itak już mi i wielu ludziom tym tutorialem pomogłeś Bazylku musisz rozwiązać kolejny problemik :D

11cbdc1.png

Opublikowano

no właśnie z emulatorem 0.0308 mi działało ale było invalid password

 

ale ja nie mam supremelc a stronka nie działa :/

 

Mi wywala invalid password na USA

a12cd1fa72f4efee9e9c6c4b105d8e65.jpg

Opublikowano

@up jaka stronka????

@ILoveLC strona dziala

1384891713-U294848.png


Robię strony WWW, fora i inne! Jak chcesz coś tego typu pisz na skype lub na pw (skype: bazyli1235)

Opublikowano

Dzięki bardzo, miałem zamiar robić clienta ale kompletnie nie miałem pojęcia jak się do tego zabrać, oczywiście + za fatygę...

Jak będę miał jakieś problemy to napiszę do Cb ok ?

1325710655-U215643.png

Opublikowano

lol ?.. to jest zmiana Ip na wlasne .. a nie jakis wlasny client .. -_- .. widze ze Wiza forum wchodzi na mpc .. ladnie ;0

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Nie długo (chyba jutro) następny poradnik jak zrobić własny serwer !!! :D bez tego błędu!!!!

1384891713-U294848.png


Robię strony WWW, fora i inne! Jak chcesz coś tego typu pisz na skype lub na pw (skype: bazyli1235)

Opublikowano

@refresz

1384891713-U294848.png


Robię strony WWW, fora i inne! Jak chcesz coś tego typu pisz na skype lub na pw (skype: bazyli1235)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Po co robić nowy server skoro możesz dołączyć i pomóc w utrzymaniu ładu na innym

Mój komputer:


CPU: I7 6700K, Płyta: MSI Z170A GAMING PRO CARBON , GPUMSI  GeForce GTX 1080 GAMING 8 GB  GDDR5x , PSU: SilentiumPC Supremo M2 GOLD  550W,


SSD: GOODRAM Iridium Pro 240GB, HDD: Seagate 2 TB  , Obudowa:: Sharkoon DG7000-G RAM:  2x Corsair Vengeance  LED DDR4  16 GB  3200 Mhz  CL16 Red 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Widzę, że dużo osób ma problem z time outem. Powiem jedno - to jest wina tego gównianego clienta. Tu macie linki do porządnego clienta i już nic nie musicie robić jeśli stawiacie serwer na localhoście tzn client uruchamiacie przez plik Run Me.bat, który jest w paczce.

 

http://www.mediafire.com/?oya28afyy8k6ne0
http://www.mediafire.com/?4f248jksdy5nyey
http://www.mediafire.com/?4ps55h0232b2ohk
http://www.mediafire.com/?7r556hwjaebi1cc
http://www.mediafire.com/?f8nn958z32ss4hh
http://www.mediafire.com/?fstu8u7id1889h5
http://www.mediafire.com/?adtdejnq3pn2oxd
http://www.mediafire.com/?p9a33foeiaenetq

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Widzę, że dużo osób ma problem z time outem. Powiem jedno - to jest wina tego gównianego clienta. Tu macie linki do porządnego clienta i już nic nie musicie robić jeśli stawiacie serwer na localhoście tzn client uruchamiacie przez plik Run Me.bat, który jest w paczce.

 

http://www.mediafire.com/?oya28afyy8k6ne0
http://www.mediafire.com/?4f248jksdy5nyey
http://www.mediafire.com/?4ps55h0232b2ohk
http://www.mediafire.com/?7r556hwjaebi1cc
http://www.mediafire.com/?f8nn958z32ss4hh
http://www.mediafire.com/?fstu8u7id1889h5
http://www.mediafire.com/?adtdejnq3pn2oxd
http://www.mediafire.com/?p9a33foeiaenetq

Wszystko działa, tylko mam mały problem. Podczas gry kiedy zabiję jakiegoś moba wyświetla mi się błąd GameSerwer i oczywiście się wyłącza.

Zna ktoś może przyczynę?

 

Mam jeszcze 1 problem, lupy które w cale nie działają, zna ktoś może rozwiązanie? ;)

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...