Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Moge Się Zarejestrować Na Longjuyt2


mati25195

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich z góry przepraszam za spam. Jestem tu nowy. Tak jak w temacie. Jakieś 2 tygodnie temu po tym długim restarcie zrobiłem dwa konta dla mnie i dla kolegi. Wszytko było ok. Dziś chce zrobić kolejne konto wszytko tym samym sposobem oczywiście inne id i hasło.

po wpisaniu wszystkich pasów pojawia mi się taki napis ע˛áłÉšŚ a pod nim znak na który można kliknąć i gdy to robię powraca mnie do rejestracji. Czy wie ktoś co to może oznaczać i zna rozwiązanie problemu. za pomoc będzie 5*. Z góry dzięki.

 

Tibja jest najlepsza nigdy nie zdradze Tibji!!!

Gracz dwa dni przed instalacją Metina

Metin rządzi!!! Tibia to gówno!!!

Ten sam gracz dwa dni po instalacji Metina

 

 

Metin jest bogiem,

Granie nałogiem,

SM podstawą,

Wojny zabawą

 

Jan Kochanowski o Metinie

Opublikowano

Ela gdy chcę się zalogować na wybranym serwie przy rejestracji na spolszczeniu pisze to konto nie istnieje. To raczej nie przez spolszczenie bo wcześniej zrobiłem ta 2 konta i zalogowałem się na spolszczeniu i było wszystko cacy. Nie wiem co się dzieje.

Tibja jest najlepsza nigdy nie zdradze Tibji!!!

Gracz dwa dni przed instalacją Metina

Metin rządzi!!! Tibia to gówno!!!

Ten sam gracz dwa dni po instalacji Metina

 

 

Metin jest bogiem,

Granie nałogiem,

SM podstawą,

Wojny zabawą

 

Jan Kochanowski o Metinie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...