Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Kompedium wiedzy o zwiększaniu fps w lol'u


d'emploi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Żegnamy te same tematy z płaczem na temat fps'ów.

Prosto i na temat:

 

Format

defragmentacja dysków

ccleaner partycji nie sformatowanej

nowe sterowniki

optymalizacja systemu

optymalizacja rejestru

optymalizacja karty graficznej

optymalizacja ustawien lola

wylaczaj proces lolclient.exe przy starcie gry

uzywaj game boostera

podkrec procesor i ram

zwieksz liczbe plikow stronnicowania

zoptymalizuj wyglad systemu na wydajnosc

powylaczaj programy w trakcie grania

wylaczaj antywirusa w trakcie grania

wylacz wszystko co potencjalnie zabiera ram

graj na najnizszej rozdzielczosci i tez taka ustaw w systemie

uzywaj programow uwalniajacych pamiec ram

uzyj ace-client

uzyj gpe

nie uzywaj skype,tsa,vt

posprzataj wnetrze komputera

ustaw priorytet leaguoflegends.exe na wysoki (nie czasu rzeczywistego bo przy archaicznych pctach konczy to sie zwiecha)

 

lub

kupno wydajniejszej maszyny

 

 

 

Pisane z pamięci. Nie kopiowane.

Opublikowano

Co tu powiedzieć.

Poradnik dobry tylko tak Jakby nie czytelny mógłbyś dodać duże litery itd. Będzie dobrze.

 

@down

Czy ja mówię o kucykach. Może to trochę poprawić, nic mu nie zaszkodzi. I opanuj się z słowami.

Opublikowano

I walnij jakieś rysunki kucyków i tęczowe napiski żeby wszystkim sie kurv podobało

 

@Down

 

Jeden normalny

Opublikowano

Jak dla mnie to jest dobrze, nie potrzeba zbędnych kolorów, bo i tak się fajnie czyta.

W końcu jakiś przydatny temat.

Opublikowano

Zamknijcie i przypnijcie temat.

Powyższy post to jeden z najbardziej elokwentnych i wysublimowanych wpisów na tym forum. Zastanów się 10 razy, nim się do niego odwołasz, oraz ciesz się wiedzą płynącą z niego.

Opublikowano

Game Performance Enhancer

 

 

Yyyy no moze nie takie translate... Ja wiem co to gpe, tylko nie wiem jak tego uzyc :D

 

Btw. fajnie by bylo, jakbys do kazdej metody dodal mini tut jak ja wcielic w zycie.

Opublikowano

Yyyy no moze nie takie translate... Ja wiem co to gpe, tylko nie wiem jak tego uzyc :D

 

Btw. fajnie by bylo, jakbys do kazdej metody dodal mini tut jak ja wcielic w zycie.

 

1.Pobierz ze strony ace client'a

2.Pobierz language pack

3.Zainstaluj

4.Zmien język na angielski

5.Poczekaj aż program zupdeatuje się do najnowsze wersji

6.Włącz go

7.Wybierz zakładkę "Extended" i wybierz procesy, na które będzie działał program (czyt. zmniejszał priorytet)

8.Kliknij "Start boost"

 

Tada !! Pisane samemu.

Opublikowano

1.Pobierz ze strony ace client'a

2.Pobierz language pack

3.Zainstaluj

4.Zmien język na angielski

5.Poczekaj aż program zupdeatuje się do najnowsze wersji

6.Włącz go

7.Wybierz zakładkę "Extended" i wybierz procesy, na które będzie działał program (czyt. zmniejszał priorytet)

8.Kliknij "Start boost"

 

Tada !! Pisane samemu.

 

Skad sciagnac tego packa? Bo po szwabsku nie kumam :D.

 

PS Patche sie same nie sciagaja, przynajmniej tak pisze po wlaczeniu tego...

Opublikowano

posprzataj wnetrze komputera

 

Tiap, polecam :) Najlepszy sposób to przedmuchać kompresorem odłączonym od prądu - powietrze niczego nie uszkodzi, a odłączenie od zasilania zapobiegnie ewentualnemu zniszczeniu obwodów przez łuk elektrostatyczny. Tylko nie bawić sie wiatrakami (Ja musiałem wymieniac pastę termoprzewodzącą bo przy włączaniu Firefoxa miałem po 70* na procku :P)

 

ładny poradnik i przydatny, dla niektórych to awans z Wooden PC ^^

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano

Skad sciagnac tego packa? Bo po szwabsku nie kumam :D.

 

PS Patche sie same nie sciagaja, przynajmniej tak pisze po wlaczeniu tego...

Nie chce nic reklamować, więc wpisz w google:

"Game Performance Enhancer ace client"

Opublikowano

Nie chce nic reklamować, więc wpisz w google:

"Game Performance Enhancer ace client"

 

Ja sie pytalem skad sicagnac language packa, a nie cale gpe, bo gpe mam, ale po szwbasku....

 

Podaj mi na pw link do packa jak tu sie boisz.

Opublikowano

Ja sie pytalem skad sicagnac language packa, a nie cale gpe, bo gpe mam, ale po szwbasku....

 

Podaj mi na pw link do packa jak tu sie boisz.

My bad...

Język zmieniasz w:

configuration>language

(masz to po włączeniu programu)

 

 

 

Jedymy normalny poradnik do czegoś w tym dziale...., dodaj jeszcze linki, żeby dzieciarnia nie spamowała jak to znaleźć.

To jest w planach, jednak zajmie trochę czasu..

Bardziej zachęciło by mnie, gdyby wreszcie jakiś "typek" pozdejmował mi te %..

Dostaje ostrzeżenia bo dałem link.. pomagając komuś a pisząc poradnik to setki osób ***** dostaje. Wiem że to "akcja wolontariusza" ale wole być pewny, że przez głupie ostrzeżenia nie dostane bana.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie ma języka polskiego do ace clienta, no nie?

 

edit:

graj na najnizszej rozdzielczosci i tez taka ustaw w systemie w systemie ustawić tą co w lolu, czy jeszcze niższą jak się da?

Opublikowano

ale wtedy league of legends musi być okienkowy? Czy to można też zmieniać jako full ekran? (zresztą sam też sprawdzę i zaraz mogę dać edita) :D

 

ten link jest nieaktualny (downloadu)

 

a program z komentarza

Resizeenable też jest zły bo jak biorę na róg league of legends to i tak łapka się pojawi i się po prostu zmienia bardzo szybko raz te strzałeczki a raz łapka i się po prostu nie da, więc proszę o alternatywę "rozmiarozmieniacza"

Opublikowano

A jeżeli mojemu kumplowi przed formatem lol działał normalnie a po formacie ma spadki fps to co powinien zrobić?

PŁYTA GŁOWNA: ASRock Z97X Killer  |  PROCESOR: i5 4690k @4.5 GHz + Macho Black White  |  KARTA GRAFICZNA: MSI GTX 770 2GB   |  RAM: G.Skill TridentX 16GB 2400MHz CL10  |  ZASILACZ: Chieftec CTG-600-80P 600 W  |  SSD: Crucial MX100 256GB  |  OBUDOWA: Zalman Z3 Plus  |  MONITOR: Eizo FS2434  | MYSZKA: Razer Deathadder Chroma   |  PODKŁADKA: Zowie G-TF Speed   |  KLAWIATURA: Microsoft Sidewinder X6  |  SŁUCHAWKI: Takstar HD2000

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...