Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[MiniVideoTuT]Pobawmy sie gębą ludzika!


♦m1804

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Nie macie już co budować w Minecrafcie,przeszliście wszystkie mapki
Escape i teraz przeglądacie działy Modding i Tutoriale z nadzieją że znajdziecie coś interesującego? Jeżeli tak to zostańcie ponieważ właśnie znalazłem sposób na zabicie nudy przez ok. 5 min !
xD

 

 

SS'y

 

20111226121603.png20111226121609.png20111226121614.png20111226121620.png20111226121633.png

 

 

 

PS. Chwalcie się swoimi SS! xD

Opublikowano

Tak dokładnie to o co w tym chodzi ? Śmieszniejsze jest to jak gram z kolegą na multi on stoi przy krawędzi rozglądając się a ja go uderzam, on spada i deda haha

ale i tak Pozdrawiam

Zbieram Like ^^

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

śmieszne :D

                                                          6JuGEp.png

                                                     Posty: 50+,100+,150+,200+,250+,500-,1000-,....

Opublikowano

Takie sobie ja się bawiłęm czymś podobnym poprostu:

1.robiłem pomieszczenie na 1 ludzika(1x1 czy tam 2x2)

2.Tpałem kumpla i widzieliśmy swoje puste głowy :>

Fajne :)

Opublikowano

Takie sobie ja się bawiłęm czymś podobnym poprostu:

1.robiłem pomieszczenie na 1 ludzika(1x1 czy tam 2x2)

2.Tpałem kumpla i widzieliśmy swoje puste głowy :>

Fajne :)

Fajnie ze się tobie podoba ;P

Bywalec
Opublikowano

Ciekawe, aczkolwiek mało przydatne. Zabawa na 2 min. Mnie to nie śmieszy. jak to napisał któryś z użytkowników wyżej: Jest to dla ludzi z tępym poczuciem humoru, którzy śmieją się na ok. 5 lekcji WDŻ...

Aczkolwiek trochę krytyki nikomu nie zaszkodzi. Za sam tutorial i chęć podzielenia się z innymi swoimi pomysłami masz like'a.

5jJNSGS.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...