Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEYDK][NO-WL]SaMinecraft Survival ! 20+ Slotów ! Zapraszam ;]


xxXSekuXxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten serwer to porażka. Lubie testować takie rzeczy jednak to mnie przeraziło. Dostałem bana z powodem "Kto ci pozwolił wbić?"

To jest szczyt chamstwa! Zapraszasz dziecko ludzi na serwer i dziwisz się iż nie masz graczy. Jesteś banalnie prosty, takich ludzi rozgryzam w sekundę. Nie opanowane emocje wskazują o upadku kogoś bliskiego. Zanim rozpoczniesz zabawę z serwerami naucz się jej konfiguracji oraz opanowywania emocji.

Opublikowano

NIE GRAJCIE TAM TO SERVER DLA IDJOTÓW

DLATEGO ZE PO 1 muwie cos przez pól godziny krzycze do admina jebie po 300 wykrzykników a ten nic !!! Caly czas deed graczy i Sie smieja ze spawnmob uzywaj Zespawnili jednego smoka :BOSS} i rOzpierdolil im server a ci dal ban kazdemu resons{powud} TO najlpeszy server a ty jestes kurwa NIE WBIJJAC LEPIEJ SKOCZYC Z MOSTU

 

IP lepszego server 89.79.201.47 CZynny po swintach :ninja:

 

 

Spam <3

Opublikowano

Phi każdy ? Tobie rodzice tak mówią jak oglądasz pornosy...

 

Jak byś widział to był full serwer...

 

Przepraszam bardzo za ten off Były problemy z pluginem herobrine i sie skraszowal serw

zpot.png

Opublikowano

Po tych wszystkich screenach stwierdzam iż Administrator ma ok.13 lat i dowartościowuje się tym że ma obok swego nicku [HeadAdmin] i myśli iż może wszystko.

 

Nawet nie zamierzam wbijać na ten serwer, bo wiem że jutro/pojutrze wystartuje pod inną nazwą i będzie dalej taką samą kupą jak jest.

 

Opinie graczy mnie przekonały.

Nie wejdę na serwer pana UP.

Opublikowano

Ja tam polecam server. Jeżeli jesteśmy mili dla admina to i on zrobi to z wzajemnością do nas. A jeżeli wchodzicie na server i narzekacie to czego się spodziewacie? pochwały? Server stoi od niedawna także nie wszystko jest tam ogarniętę ale administracja potrafi być naprawdę miła jeśli my jesteśmy mili dla nich. Pozdrawiam Letka.

 

@dwn

nie wiadomo.

Opublikowano

Zamknijcie ten server JAk nie umiecei nic zrobic

 

HAHHAHAHAHAHHA POMOCNI ADMIN 30 min DO ADMINA MUWIE A TEN NIE RAGUJE I BANA MI DAJE HAHHAHAHAHAHH I DOBRZE ZE JEST OFFF

Opublikowano

Po opiniach graczy sądzę że nie warto nawet wchodzić na ten serwer, tym bardziej po przeczytaniu postów Seku..

 

Nikt Ci nie karze wchodzić. Wg mnie atmosfera jest w porządku. A to że niektórzy gracze nie potrafią się odnieść do admina to inna sprawa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...