Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Czegoś fajnego do 100 zł ^^


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1:

 

http://allegro.pl/kontroler-pad-ps2-dualshock-2-sony-playstation-2-i1992341322.html

ściągasz sterowniki do pc i zajebisty pad .

2:

[url="http://allegro.pl/pad-apollo-gp6000-dual-shock-podwojna-wibra-do-ps3-i1992180515.html"]http://allegro.pl/pa...1992180515.html[/url]

p.s

Mam nadzieje , że pomogłem ^^

97ky69.gif

"Służę pomocą , nie na każde zawołanie "

Gość malutki688
Opublikowano

na chuj ci laser o zasiegu 10 km =__-

 

bf-a 3 sobie kup

Gość malutki688
Opublikowano

jak masz np cyfre plus to tv, ja mam w pokoju i jestem bardzo zadowlony

Opublikowano

Poproś rodziców aby Ci dołożyli 40 zł i zakup taki bajer :)

http://allegro.pl/bmw-m-power-pendrive-usb-8gb-pamiec-przenosna-i1998240351.html

 

Co do TV w kompie. W starym komputerze miałem tuner. Teraz mam tuner TV w monitorze i też się dobrze sprawuje :) Czyli masz dwie możliwości.

darkness3.png

Opublikowano

Ja Ci polecam MW3 klucz na allegro za 53 złote i masz zabawę na 3 miechy.

i7 3770K @4.6GHz

GTX 760 SLI x2

16GB 2400MHz

2x256GB Samsung 830 Raid 0

Opublikowano

Szczerze?

 

To za przeproszeniem: Po chuj Ci TV w PC? Nie masz w domu zwykłego telewizora? Czy po prostu tak maniaczysz że nie możesz odejść od kompa?

 

Koledzy powyżej dobrze doradzają:

Kup perfumy jakieś fajne ( Axe? o.O ) coś w stylu Armani albo D&G.

 

Btw.: nie chciałem Cię urazić...

egq3SFm.png

 

 

 

 

Opublikowano

Ja mam takie coś, że za biurkiem na ścianie mam gniazdko z kablówką i netem. Programy odbiera mi takie jakie mam wykupione w pakiecie. Jedyny wydatek jaki przy tym jest to zakup tunera. Korzystasz z wykupionych wcześniej programów.

darkness3.png

Opublikowano

@UP2 Na kompie jestem MAX 3/4 H dziennie :) A TV jest mi potrzebne bo w domu 3 telewizory i zawsze zajęte -.-

MW3, BF'A ani żadnej innej gry nie chce -.-

 

Jakie to jest gniazdko że masz tam kablówkę 0.0

W zestawie jest Tuner i Antena więc za pewnie wszystko do siebie podłączam odpalam dołączony program i oglądam xD

O resztę dopytam się sprzedawcy :)

 

A co sądzicie o tej klawiaturze ?

Mi się ona bardzo podoba i chyba ją wybiorę ^^

r718w5.png

Opublikowano

Mam podłączona głośniki z kina domowego do kompa + niezłe słuchawki

Na imprezę idę ale ja nic w nią nie inwestuję xD

A dlatego że siedzę dużo przy kompie chce mieć większą wygodę przy nim :P

 

@UP2 Hahaha =.=

 

Polecicie jakiegoś Pada do komputera ?

 

IMHO najlepsze wyjście to kupić pada od Xboxa i przejściówkę. Wiadomo, kontroler dobry i przynajmniej ma analogowe trigery :)

 

Jak masz już słuchawki, to może kartę dźwiękową?

 

Daj sobie spokój z tą klawiaturą firmy krzak :s Toż to niewygodne i pewnie szybko się rozleci.

Jak chcesz klawiaturę, to bierz Logitech UltraX.

Jak myszkę to Razer DeathAdder/MS Intelimouse 3.0 (przynajmniej te 2 były polecane)

//Zakaz gifów-Dektored

Opublikowano

Ta klawiatura mi się podoba bo jest w niej trackball i jest bezprzewodowa :) A ja mam strasznie nie wygodne krzesło :/

I taka klawiatura była by to super sprawa :)

 

@UP Nie :)

A z Pada się rozmyśliłem bo przypomniałem sobie że w szafce mam stare PS2 z 4 padami i teraz tylko przejściówkę za 5 zł i Gitara B)

r718w5.png

Opublikowano

Ja pierdziele ale problemy..

Czy wy musicie z każdym byle gównem na forum lecieć? ;d

Kup to czego naprawdę będziesz potrzebował i nie rzucisz w kąt po tygodniu.

Jak nie potrafisz trzymać kasy to jak ty sobie w życiu poradzisz.

 

 

 

niektórzy naprawdę są pierdolnięci żeby od razu wydawać pieniądze. jaki sens jest żeby kupować coś byleby pozbyć się pieniędzy. też dostałem 200 zł i narazie lądują one na moim koncie, pieniądz mnie nie gryzie żeby się go pozbywać kupując byle jaki bzdet.

 

Ja jestem za tym abyś mi oddał te 100zł a oddam ci konto na forum.

Na PW się dogadamy co do przelewu.

Jeden mądry

EMPTY :C

Opublikowano

Jeśli lubisz słuchać muzyki to możesz sobie kupić duże słuchawki , bez mikrofonu. Bez mikrofony , żebyś mógł po dworze , w autobusie itd.

Opublikowano

TAK KURWA CIĘŻKO TO ZROZUMIEĆ ŻE NIE UMIEM TRZYMAĆ KASY JAPIERDOLE I KTO TU JEST ...

CienkiGracz a podrzucisz jakieś fajne :P? Ja się na tym nie znam a to jest fajny pomysł.

 

@UP Nie bo już napisałem multym tysięcy razy czemu nie będę odkładał -.-

r718w5.png

Opublikowano

@UP Pad bardzo mi się podoba ale jest przewodowy a mnie raczej interesują bezprzewodowe rzeczy :P

A tą klawiaturkę ma mój kolega i w grach sprawuje się świetnie :> Ale przy pisaniu wymięka :P

 

W tym padzie podoba mi się bardzo chłodzenie rąk i włączanie gdy go wezmę w dłoń :P

Tylko jak już powiedziałem lubię rzeczy bez ograniczenia przewodowego :)

r718w5.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...