Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak wyciągnąć zmieniony pong z binki


SϒS™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hi MPC FORUM

Pewnie wielu z was chciała wyciągnąć z binki jakiegoś serwera pong ale los chciał że standardowe pongi:

1234abcd5678efgh , testtesttesttest

Zostały zmienione i już nie wiedzieliście jak je wyciągnąc dzisiaj w prostym poradniku pokażę jak go znalezc

1.Potrzebujemy notepad++

Sposób 1 (Dłuższy)

2.Jezeli juz pobraliście ,bądz macie --edytujecie bin'ke jaka was interesuje i przechodzicie do lini:

down1ry.png

12833 następnie szukacie 16-nasto cyfrowego ciągu znakow x2 np pandory(mam ich starego klienta,mogli zmienic) to:

standardowe 1234abcd5678efgh , testtesttesttest

Sposób 2 (Szybszy)

Edytujecie bin'ke -- n++ ,klikacie Ctrl+F i wklejacie to :

%d %d %s

down1e.png

 

PROMOCJA NA ŚWIĘTA ! DWA PORADNIKI W CENIE JEDNEGO !!

 

Moze się zdarzyc ze macie od kogoś super hiper ''game'' i nie wiecie jaki pong jest w nim ..^^

Dlatego też to napiszę =)

 

Sposób 1:

1.Notepad ++

2.Game z serwera wrzucacie na pulpit ,edytujecie N++(Notepad ++)

3.Przechodzicie do lini 11238

4.Szukacie 16-nasto cyfrowego ciągu znaku x2

 

Sposob 2(Polecam)

1.Notepad ++

2.Game z serwera wrzucacie na pulpit ,edytujecie N++(Notepad ++)

3.Klikacie Ctrl+F

4. Szukacie ciągu znaków:

m_pkPingEvent == NULL

5.Obok będą 2x pong

 

I to na tyle ,, Poradnik pisałem sam może był już taki może nie nie wiem nie sprawdzałem

jeżeli było to KOSZ , pozdrawiam Sys

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

Opublikowano

do binki jest jeszcze key reader, a tak btw.

 

Jeśli zaszyfruję binke to co cwaniaku? : >

Opublikowano

To trzeba wypakować.

Sprawdzić Peidem lub wysłać do virustotal.com.

Tylko mi nie gęgaj, że to tylko wizerunek, bo ja kurwistrzale i bez niego mam szacunek.

Opublikowano

To trzeba wypakować.

Sprawdzić Peidem lub wysłać do virustotal.com.

 

Hmm ciekawe . Podrzucę Ci moją i spróbujesz, ok ? :P

 

 

@Edit : już upam, poleci do Ciebie na pw.

Opublikowano

Dawaj ta binke tu :> wszystko da się zrobić :>

 

No skoro tak wolicie to okej dam tu.

 

Btw plik o wadze 21 mb (tak tyle po zakodowaniu waży) musi mieć skan ... ? :P.

 

 

@Down - nie :P . Czym innym na najwyższym stopniu + mój mały dodatek ochronny. Avast und kaspery nie wyją jbc ; p .

 

Link :

http://www.multiupload.com/SJB2JZS30P

 

Miłej zabawy : > .

Opublikowano

Bez skanu daj , odkoduję,wypakuję,wyciągnę leszczu ! =)

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

Opublikowano

Heh pewnie uzyles programu dzięki któremu ty nie rozpakujesz a client też tego nie odczyta :)

 

Ściągnąłem to i nawet odpalić się nie chce :<

Tylko mi nie gęgaj, że to tylko wizerunek, bo ja kurwistrzale i bez niego mam szacunek.

Opublikowano

Heh pewnie uzyles programu dzięki któremu ty nie rozpakujesz a client też tego nie odczyta :)

 

Szczerze?

 

Na najwyższym stopniu nie odczyta, lecz na najniższym odczytuje Oo.

 

2 x UP - powodzenia

 

3 x UP - Nic z tych rzeczy :P

 

-----

 

@UP - jakoś i na najwyższym stopniu spróbuję odpalić, pewno znów się LZO itd zmieniło ...

 

Grunt, że na najniższym działa ; p. .

 

 

@Btw - ja to bez problemów odszyfruje ;> (może to była delikatna podpowiedź wykluczająca pewne programy;p)

Opublikowano

@BlondynX bankowo tak zrobił :P Wyciągnie binke pozabezpiecza jakimiś pierdami i da nam

a tak naprawdę biniacz nie zadziała bo klient nie da rady odczytać =D

@EDIT

dawaj Badarku ! ;p zaraz Ci go (pong) wyciągne =))

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

Opublikowano

EDIT.

 

Nie dam.

 

PS. Po napierdalałeś znaków w hexie i zabezpieczyłeś binkę. Rispekt madafaka

Tylko mi nie gęgaj, że to tylko wizerunek, bo ja kurwistrzale i bez niego mam szacunek.

Opublikowano

Jednak zajebisty program. Jego wersja pochodna jest słabsza, ale też ciekawa. Podesłać innym, na którym 100 %'owo działa bina? :P

Opublikowano

Takie cwaniaki ? Dam wam mojego biniacza nie macie szans wyciągnąć pong'a ,zakodowana w chuul i ciut =)

zara dam dl

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

Opublikowano

Jak sie ma [so*rca] to sie ma . :>

Nie musze niczym pakowac zebyscie mojego ponga nie wykryli ;pp zara dl dam

http://speedy.sh/3JDEy/metin2.bin

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

Opublikowano

Jak sie ma [so*rca] to sie ma . :>

Nie musze niczym pakowac zebyscie mojego ponga nie wykryli ;pp zara dl dam

http://speedy.sh/3JDEy/metin2.bin

 

Nie ośmieszaj się, na gg mi co innego pisałeś ;* .

 

Btw podam wam mój progs : multi obfuscator ; p

Opublikowano

Sys w tej chwili mnie rozjebales ;) surce binki ma może 1 polski serwer a na epvp. Tego nie ma i nie było i pewnie nie bd

 

 

QmxvbmR5blhfX19ldW5lX19fNTI0X19fTlVMTF9fXzNfX18xMDBfX19ub25lLnBuZ19fXzhfX19ub25lX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png
Opublikowano

Jest też taki program co koduje wg. hardware id :)

 

Tylko webzen ma source, nawet nasz gf nie ma ;)

Tylko mi nie gęgaj, że to tylko wizerunek, bo ja kurwistrzale i bez niego mam szacunek.

Opublikowano

Jest też taki program co koduje wg. hardware id :)

 

Tylko webzen ma source, nawet nasz gf nie ma ;)

 

Możesz mi nazwę tego programu na PW wysłać? :)

Opublikowano

Up source binki ma każdy metin ale source gamę ma tylko ymir. A z sg już dużo rzeczy przecieklo ....

 

Tyle, że binka jest już skompilowana.

 

Source game ma webzen, bo odkupiło od ymira prace.

Tylko mi nie gęgaj, że to tylko wizerunek, bo ja kurwistrzale i bez niego mam szacunek.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...