Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak wyciągnąć zmieniony pong z binki


SϒS™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sn4pz z epvp za 50 ojro sprzedawał (biny)

z tego co sie orientuje webzen nie zajmuje sie metinem ewnt. mogli do jakiejs gry wkorzystac no ale.. zawsze ale jst ;p

http://www.webzen.com/

ide na wigilije spokojnych =)

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

Opublikowano

Ymir to teraz placówka w webzen ;) nic nie odkupilo tylko przejęło cały ymir . Gf sg us dostaje source binki tylko gamę dostaje skompilowany

@up

dobry joke-)

QmxvbmR5blhfX19ldW5lX19fNTI0X19fTlVMTF9fXzNfX18xMDBfX19ub25lLnBuZ19fXzhfX19ub25lX19fMDAwMDAwX19fc29sbw==.png
Opublikowano

No, było pierdolenie o tym webzenie i ymirze :D

Tylko mi nie gęgaj, że to tylko wizerunek, bo ja kurwistrzale i bez niego mam szacunek.

Opublikowano

@badar

molebox? ,3

@topic

nie zawsze binki sa z 2 pongami ^ ^ i sa binki z ktorych nie wyciagniesz ponga przez tego tuta lub pong moze ci nic nie dac

11-37.59.93.25.png
Opublikowano

@badar

molebox? ,3

@topic

nie zawsze binki sa z 2 pongami ^ ^ i sa binki z ktorych nie wyciagniesz ponga przez tego tuta lub pong moze ci nic nie dac

 

Nieee, multi obfuscator --- polecam do plików eix i epk :P

Opublikowano

He.. nie ma to jak edytować binke Notepadem.. ^^

 

Przynajmniej notepad++ a nie notatnik windowsowy :P

Tylko mi nie gęgaj, że to tylko wizerunek, bo ja kurwistrzale i bez niego mam szacunek.

Opublikowano

Ta, :P WordPadem, ja to ludzie polecają niekiedy..

 

Najlepiej użyć cmd.exe i jechana, haha ;d

Opublikowano

Jesus Crazes Kłótnia a tak naprawdę spam xDDD dajcie se spokój z tymi binkami bo tylko spam robicie. a do tematu Ameryki nie odkryłeś tylko to napisałeś :P

393.jpg

Opublikowano

kto umie zmienic pong?? i mi zmieni

 

BO mam pliki i clienta by sherer i jak wchodze do tej lini to nie ma tego pongu

 

 

Macie tutaj plik metin2client.bin i metin2.bin i plik do uruchamiania czeba jeszcze jakis jezeli tak walcie ??

http://www.multiupload.com/5V36B606DM

download ^^

 

 

Jezeli mi ktos zmieni dostanie max likow bo mecze sie z tym juz ok 4 dni i nic nadal !

bez linków zewnętrznych

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...