Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tekst]Scream. vs. popek101


Scream.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1321183109-U250803.png

 

Wyzywający: Scream.

Wyzwany: popek101

Wstawianie prac do: 26.12.2011

Głosowanie do: 28.12.2011

Tematyka: Życie

Notatka:

 

 

Generator by krycha1996 dla

FanART

Chcesz Pojedynek ?

Wyzwij mnie, napisz mi na PW

Jakie pojedynki przyjmuję ?

Diss'y, Graphic Art.

 

 

 

mikolajki.jpg

 

By Me :]

 

Lubisz słuchać muzyki ??

 

Wbij !

 

http://www.radiovivat.MPCForum.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kliknij jeżeli pomogłem :]

Opublikowano

Przyjmuje :D

 

Mój tekst:

 

 

 

 

 

Życie By popek :)

 

Życie się zaczyna

od iskry ze świata

trudno jest żyć

w tym świecie pełno

zawiści i zazdrości..

 

Ref.

Życie trudne,

często nie dasz rady

ale musisz podnieść

się nie dać się na straty

 

2.

Czemu życie

takie trudne

też się zastanawiam

to bez sensu trzeba

pamiętać nie dawać się

żyć trzeba dalej nie

opierdalać się.

 

Ref.

Życie [..]

 

3.

Koniec tych

wersów

tak jak koniec

życia bo każde

się kończy

na końcu naszej

ścieżki.

 

 

Larry-Chen-Speedhunters-dubkorps-audi-31.jpg

 

 

Opublikowano

k Mój Tekst

 

1. Życie wcale nie jest bajką

Dobrze to wiesz

Ja nie wiem na co ty łudzisz się.

Należy mieć chęć, by w przyszłości było lepiej !

Tak właśnie w życiu jest !

 

 

Ref. Nie poddawać się !

To moje motto jest

Dobrze wiedzieć,że ludzie wspierają nadal się !

W trudnych sytuacjach, dominacja nie ma znaczenia

Jesteśmy tylko ludźmi, bez pomylenia !

 

2. Ludzie znów załamani

Biorą bez potrzeby

To są jakieś pojeby

Niszczą, życie sobie tylko

Potem się dziwią, że nie mają nic

 

Ref. Nie poddawać się !

To moje motto jest

Dobrze wiedzieć,że ludzie wspierają nadal się !

W trudnych sytuacjach, dominacja nie ma znaczenia

Jesteśmy tylko ludźmi, bez pomylenia ! x2

 

Koniec :]

Chcesz Pojedynek ?

Wyzwij mnie, napisz mi na PW

Jakie pojedynki przyjmuję ?

Diss'y, Graphic Art.

 

 

 

mikolajki.jpg

 

By Me :]

 

Lubisz słuchać muzyki ??

 

Wbij !

 

http://www.radiovivat.MPCForum.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kliknij jeżeli pomogłem :]

Opublikowano

Scream - druga zwrotka bez sensu..

Ty popku to już w ogóle piszesz tak bez sensu że nawet ja nie wiem jak to odebrać:

"Życie się zaczyna

od iskry ze świata"

Co to ma być? Kometa cię przyniosła czy co?

Weźcie ku*wa napiszcie zwrotki po 20 wersów o długości 5-8 słów

A nie jakiś syf: zwrotka - 1 wers, wtf ??

To co tu piszecie szczyt lenistwa..

Głos na Scream - spoko ref.

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Opublikowano

Debilstwo, nie wiem kim wy jesteście. Debile debile debile. Nie bierzcie się za coś o czym nie macie pojęcia.

"I wonder if he even kissed me goodbye, No i don't on second thought, I just fucking wished he would die"

Opublikowano

To ma być zabawa a nie obrażanie, oraz pouczanie kogoś nie ??

 

Dla mnie to nie wiem o co wy tu skaczecie, dział "Pojedynki" jest po to by się bawić ...

 

@Edit

 

Wiem wiem, że mam ich słuchać tylko taka mała uwaga do was - To moja 2 praca na tym forum !

Chcesz Pojedynek ?

Wyzwij mnie, napisz mi na PW

Jakie pojedynki przyjmuję ?

Diss'y, Graphic Art.

 

 

 

mikolajki.jpg

 

By Me :]

 

Lubisz słuchać muzyki ??

 

Wbij !

 

http://www.radiovivat.MPCForum.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kliknij jeżeli pomogłem :]

Opublikowano

MaSaKrA ;// 2 słowa w wersie ? tego jeszcze nie widziałem ... DNO. Głos na Scream

 

PS. Scream słuchaj lepszych kolegów jak Makavelli czy PanHouse możesz sie czegos nauczyc . :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...