Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poland-PvP [PL][Dedyk]


blackroose23

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

dedyk.png

 

 

parametry.png

 

cpu.png

Intel core i7 x4 3,2GHz

 

ram.png

50-/+ GB Ram

 

net.png

120 mb/s

 

linki.png

 

web.png

http://poland-pvp.sytes.net

reg.png

http://poland-pvp.sytes.net

klient.png

Używamy clienta 2008 r !

rank.png

-brak-

is.png

-brak- !

ip.png

poland-pvp.sytes.net lub 87.116.204.201

status.png

Start serwera w 24 grudnia 2011:)

pl.png

http://speedy.sh/S7MEb/Poland-PvP.exe

skan.png

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=b4d64b1e7b2ec4e499f98e192b282e4053002fc64de24245ccd634be26e7bf6c-1324579256 Nie mam pojecia dlaczego az tyle, robione w metin2_connection_changer. Nic w nim nie robiłem.

[/img]

 

 

info.png

 

npc.png

21m5lig.jpg

 

start.png

 

v4ti07.png

 

ulepszacze.png

tak

 

exp.png

1000

 

drop.png

1000

 

yang.png

1000

 

video.png

[media][/media]

 

Otwarta.png

 

kontakt.png

W grze nick Adek

 

 

team.png

 

[GA] Adek

 

Będe szukał!

 

Będe szukał!

 

Będe szukał!

 

Będe szukał!

 

Będe szukał!

 

Będe szukał!

 

 

autor.png

 

Jest to serwer polegający na wysokim poziomie pvp , wszystko jest tak jak na pl oprocz npc i sklepow.

 

 

stopka.png

SERWER BEDZIE ONLINE JUTRO O 13:00 !

STRONA TAKZE.

 

Bez linków do forum

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dodaj poprawnie ss handlarzy

 


http://www.mpcforum.pl/topic/250214-tut-jak-poprawnie-dodac-grafike-handlarzy-do-reklamy/

 

 

do 24:00

 

Probowalem z imageshack lecz niestety wyskakiwalo to samo. nawet z tym poradnikiem.

A na tinypic wszystko działa.

Opublikowano

mpub.jpg

 

A czym sie rozni npc od sklepow =D

 

Pliki do tego jakies prehistoryczne skoro dajesz spolszczenie jak sprzed 5 lat =(

 

Nie no profesionalnie:D

 

A +/- 50gb ram? Gdzie do neta 120mb tyle wsadzaja i jak mozna nie wiedziec jaki sprzet;p

Opublikowano

up@

 

Tak nazwe uzytkownika w komputerze ma "dedyk" wiec wszystko ok

Jestes zwykla konkurencja wiec sie odczep.

Tak to dedyk tylko domena darmowa gdy sie rozwiniemy bedzie oczywiscie .pl / .net

Opublikowano

1. Non hamachi (sytes.net = no-ip.com)

2. 50 GB ram (haha, do tego pewnie x86)

3. Nieprzemyślani NPC, jest Syriusz a nie ma bojowego żeby zrobić 2x ludzi.

4. Pliki 2006 (śmiech na sali)

4a. Spolszczenie aka InsomniaMT2[*]

5. Hostujesz na kompie.

6. Masz profesjonalnie działające katakumby, questy na komnatę smoka itd.?

7. game_99lvl

8. Link do forum w reklamie. Poprawione

//pornografia

Opublikowano

I jak działa ?

 

@Edit.

 

Sory nie doczytałem że dopiero od 13:00 ;P

metin2sygnamt2.png

 

MOJE POSTACIE NA RÓZNYCH SERWERACH

 

Imetin: TornadoKoX Woj Body 101lvl OFF

Metin2Game Woj Body 129 lvl OFF

BlackDead2 WojBody 96+ON!, Ninja Dagger 120lvlON!

Metin2PL SuraBM 47lvlOFF

DeagonMT2 NinjaDagger 98lvl OFF

Jeżeli lubisz placki daj mi +sa Jeżeli nie lubisz też daj mi +sa

:))

 

Sygnatura może zawierać

dowolną ilość obrazków

dowolny rozmiar obrazków CO MNIE TO OBCHODZI ?

dowolną ilość adresów URL

dowolną ilość linii

Opublikowano

Strona nie dziala

PC : R9 280X | I5-3350P | B75M-PLUS | G.SKILL 8GB 1600MHz | ZALMAN Z9 PLUS | HDD 1TB 80GB

2 PC : X4 955BE OC 4,0GHz | HD6850 1GB | GIGABYTE GA-880GM-UDH2 | PATRIOT 2x4GB 1866MHz | HDD 1TB | IBOX ORION 910A

3 PC :

PROGRAMOWANIE : MACBOOK PRO 13" 2015

SPRZĘT : BENQ ZOWIE XL2411 24" | ZOWIE FK1 | HypperX Alloy Elite | M12 MAXI | HD9999 | ZALMAN ZM-MIC1

Opublikowano

Jezeli dla kogos tamto spolszczenie wydaje sie podejrzane, lapcie moje:

http://www.speedyshare.com/file/3J3Ny/PolandPvP-by-Poczciwy.exe

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=fdf5226060f5b11fdad41a4c352ade7c209a003a8285fb616472b61c9a994aed-1324718317

 

@UP

Umiesz czytac? START O 13!!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...