Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poland-PvP [PL][Dedyk]


blackroose23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wbiłem:D! nick Kressh jinno!

PISZE POPRAWNIE

PO POLSKUUUUUU

 

 

ZBIERAM -'siki

Opublikowano

LOL, jak tam wbic ?

 

wklejam do klienta PL 2008, odpalam a tam 6 serwów z PL, monek,fenix,obsydian,twierdza i jeszcze 2,

wklejam do kleinta PL 2010, odpalam a tam 26 serwow : P

 

jak tu do h*ja zagrac ?

Opublikowano

Nie znaleziono obiektu!

 

Nie znaleziono żądanego URLa na tym serwerze. Odnośnik na
wydaje się być nieprawidłowy lub nieaktualny. Poinformuj autora
o problemie.

Jeśli myślisz, że jest to błąd tego serwera, skontaktuj się z
.

Error 404

poland-pvp.sytes.net

2011-12-24 13:07:56

Apache/2.2.12 (Win32) DAV/2 mod_ssl/2.2.12 OpenSSL/0.9.8k mod_autoindex_color PHP/5.3.0 mod_perl/2.0.4 Perl/v5.10.0

 

O Co Kaman Nie Dziala Ta Strona

54316_23_04_11_6_37_10.png

15402.png

10319.png

18706.png

DAJ PLUSA +

26746_11_06_11_9_45_04.png

Opublikowano

wogule niechce lancher dzialac wielkie 1 guwno !!!!!!!!!

 

i pisze Log i lancher klikam w log i ok i mi sie wylancza guwno jebane

Nick : FallTryPL

Serwer : Metin2 (Diumar)

Level : 84

Klasa : Sura WP (Weapon)

...Daj like/plusa <-- Dla Ciebie to tylko kliknięcie, a dla mnie to coś więcej niż kliknięcie :DGG : 51025729

Opublikowano

Działał ale może jest jakiś restart a nie już sracie juz wam cieknie powoli ogarnijcie sie dzieci.. poczekajcie 5min a nie miałczycie o tym samym bedzie działać to będzie nie to nie. Kto wam kazał się wypowiadac?

PISZE POPRAWNIE

PO POLSKUUUUUU

 

 

ZBIERAM -'siki

Opublikowano

Działał ale może jest jakiś restart a nie już sracie juz wam cieknie powoli ogarnijcie sie dzieci.. poczekajcie 5min a nie miałczycie o tym samym bedzie działać to będzie nie to nie. Kto wam kazał się wypowiadac?

Popieram

Black%20Bul...jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...