Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2-Rozpakowywanie pliku nie powiodło się.. Pomocy!


TEASER*

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, Piszę teraz z moim problemem... Ostatnio miałem problem z torrentem który patchował się tylko do 33,3 naprawiłem to 2 dni temu..

A teraz pojawił się nastempny problem, mianowicie jest to problem z wyskakującym LOGIEM "Rozpakowywanie pliku nie powiodło się"

Screen: http://imgur.com/U8duf

Proszę o pomoc.. mam wyłączony Antyvirus i Firewall..

Mój komputer to Windows XP Sp3

Proszę o odpowiedź od Specjalisty

mca.png

 

www.youtube.com/user/TEASER890

Opublikowano

Witam, Piszę teraz z moim problemem... Ostatnio miałem problem z torrentem który patchował się tylko do 33,3 naprawiłem to 2 dni temu..

A teraz pojawił się nastempny problem, mianowicie jest to problem z wyskakującym LOGIEM "Rozpakowywanie pliku nie powiodło się"

Screen: http://imgur.com/U8duf

Proszę o pomoc.. mam wyłączony Antyvirus i Firewall..

Mój komputer to Windows XP Sp3

Proszę o odpowiedź od Specjalisty

 

Metin2 pobierany z oficjalnej strony?

Jest możlwiość, że masz wira na pececie blokującego torrenta, lub inny program blokujący to .

Spróbuj re-install, jeśli nadal nie będzie działać przeczyść kompa ze zbędnych wirów . Ostatecznie możesz skopiować folder z metinem (zainstalowany) od kolegi na pendrive, lub ściągnąć taki z neta .

Opublikowano

Tak tyle żę jest w tym problem że jak pobiore od nowa metka to mi nie będzie działać... z patchuje sie do 33,3 i koniec -.-.. a czy może to być wina Keygena??

Ponieważ wczoraj pobierałem keygen do sony vegasa 9 i teraz z niewiadomo jakich powodów nie moge tego skasowac ...

Wesołych

 

Mam antyvirusa COMODO.. i dziwnie się składa bo na kompie mam 2 keygeny i virus je wykrywa.. ale podobno Keygen nie jest szkodliwy :/

mca.png

 

www.youtube.com/user/TEASER890

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...