Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Najlepszy i najładniejszy design dla GOLCA


Faze_AdrianO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka postanowiłem zrobić ten temat

bo mam 250k uri i nie wiem który design kupić tak więc

proszę was o pomoc który dla was najlepszy i jest i najładniejszy

 

Najlepszy - Dimnisher

Najładniejszy - Sentinel

nie reklamujemy yt.

Opublikowano

ja mam sentiela i dimishera , i powiem ci ze dimisher tez ladnie wyglada + ma dobra moc wiec wygrywa :) a ssentiel to juz bardziej ofensywnie

Ciasteczko?!

 

Przyszedł czas zagłady !

zbiór 1 na nowo otwarty ....

Opublikowano

Dimisher mi się osobiście nie podoba, latałem nim i powiem szczerze źle mi się nim ubijało. Może miał jakiś dobry bonus z osłabieniem osłony ale zależy od cb czym Ci się lepiej lata. Mi bardzo podoba się Sentinel, z tym dizajnem mogę latać, daje dużo do osłony i ma też fajny skill. Ja preferuje Senstinela choć może jest słabszy od Dimishera :)

Opublikowano

Wedlug mnie Diminisher wyglada najlepiej , a juz wgl jak masz Apisa , lub apisa i zeusa , Wtedy rzadzi . Zaraz po nim wedlug mnie najlepszy Sentinel , jezeli masz maly , krotki nick to Sentinel wyglada Epicko... ;]

POMOGŁEM? DAJ "Lubie To"

1375957758-U101704.png

Opublikowano

Najladniejszy i najlepszy wg. mnie to sentinel ;)

Ale i tak najlepiej w paincie narysowac wlasengo i nim latac :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...