Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Mini-tut]Jak szybciej zbierać przedmioty itp.


McGotyk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!! Przedstawię Wam jak w szybki sposób można podnosić przedmioty z zabitych potworków,szybciej wchodzić po drabinie lub pisać i chodzić w tym samym czasie.

 

UWAGA!! PORADNIK JEST PRZEZNACZONY DLA GRACZY "ZIELONYCH". JEŚLI JESTEŚ DOŚWIADCZONYM GRACZEM NIE CZYTAJ TEGO TUTORIALA!!

 

Krok 1. Ustawienie lewej ręki.

 

Lewa ręka powinna być ułożona w taki sposób żeby palec mały był na klawiszu lewy CTRL, palec serdeczny na klawiszu z strzałką w lewo, palec środkowy w zależności w którą stronę idziemy czy w górę czy w dół tam go trzymamy, a palec wskazujący klawisz z strzałką w prawo.

 

Krok 2. Szybkie podnoszenie.

 

Załóżmy że razem z kolegą jesteście w party i macie układ że kto pierwszy zabierze przedmiot który wypadnie z potworka ten go zatrzymuje. W Bardzo prosty sposób możesz wygrać ten układ jeśli przystosujesz się do punktów które wymienię:

 

Punkt 1 - Musisz być bardzo blisko potworka najlepiej obok potworka lub maksymalnie 2 kratki od niego.

Punkt 2 - Gdy zabijecie potworka podchodzisz do niego(Chyba że stoisz zaraz obok niego).

Punkt 3 - Trzymasz cały czas klawisz CTRL i Otwierasz potworka, dalej trzymasz Ctrl i wyjmujesz z niego najcenniejsze rzeczy, i wrzucasz do Backpacka.

 

Krok 3. Szybkie chodzenie po drabinie

 

Gdy podejdziesz do drabiny puszczasz strzałki przytrzymujesz CTRL, naciskasz na róg drabinki i już jesteś na górze!! Łatwe i proste.

 

Krok 4. Pisanie i chodzenie w tym samym czasie.

 

Są 2 sposoby pisania i chodzenia w tym samym czasie.

 

Sposób 1. Klikasz myszką w wyznaczony cel i piszesz.

Sposób 2. Gdy idziesz w 1 stronę załóżmy w lewo klikasz cały czas lewo i piszesz co tylko chcesz.

 

 

To już koniec poradnika:) Mam nadzieję że początkującym graczom się to przyda:)

Pozdrawiam McGotyk

MrGotyk.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...