Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Menedżer zadań nie odpowiada co robić?


DeyJay

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam wielki problem Menedżer zadań nie odpowiada..Zaczeło się od tego jak grałem w BF3 i gdy musiałem coś sprawdzić(PROCEK ITD) to menedżera nie było.

Gdy wpisuje taskmgr.exe to pisze: Menedżer zadań został wyłączony przez admini..

Mam w7 home premium 64-bitowy.

nie mam gpedita;/

Opublikowano

To albo wirus albo zablokowany dostęp z twojego konta do tasku.

Spróbuj w awaryjnym uruchomić system i sprawdzić czy działa.

 

Gra pewnie z crackiem, to przy okazji podrzuciło syfu do komputera co nie miara. ;)

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Masz wirusa typu Sality.

 

Jeżeli chcesz odblokować funkcje menadżera urządzeń wykonaj następujące kroki które teraz opiszę:

 

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

 

Windows Registry Editor Version 5.00

 

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System]

"DisableTaskMgr"=dword:00000000

 

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Group Policy Objects\LocalUser\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System]

"DisableTaskMgr"=dword:00000000

"**del.DisableTaskMgr"=" "

 

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\system]

"DisableTaskMgr"=dword:00000000

 

Plik --> zapisz jako --> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki --> zapisz pod nazwą FIX.REG

W trybie awaryjnym odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa.

 

Pozdrawiam Linaxis

Opublikowano

http://support.kaspe...alitykiller.zip

bez skanu bo to z supportu kasperskiego czyli serwis zaufany ;)

 

to plik co kasuje wiruska jeśli przy okazji masz zablokowany dostęp do rejestru

 

Własnie sprawdam :)

 

działa ten salitykiller działa!!

 

Zainstalował mi jakby rejestr z tym :)

 

ZAMYKAM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...